Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 307
  • Odpowiedz
@josb515 Jestem bardzo ciekaw, czy się nie okażesz trollem. Jeśli nie, to życzę przyjemnego odkrywania. Polecam założyć swój własny tag i dyskutować w osobnych wątkach. Ludzie czasem będą sobie żartować, ale pewnie mimo wszystko będzie ciekawie :)
  • Odpowiedz
  • 4
@lepaq: Weryfikacja krzyżowa jest zawsze mile widziana. przyjaciel. Rozumiem, że internet to miejsce, w którym najtrudniej jest jednoznacznie udowodnić swoją tożsamość.
  • Odpowiedz
też to sprawdzałem xD ale mnie irytują te niedowiarki zawsze, myślą, że są tacy ponad wszystkimi, barany xD


@Kapral69: taka @casey-cheng też dbała o różne detale, ale to był słaby zawodnik. Ten portal to przecież jeden bait za drugim. Nie ma dnia bez baita.

@josb515: musisz zrozumieć jedną rzecz: było wiele osób na wykopie, które udawały obcokrajowca i chyba żadna nie okazała się prawdziwa. Pisanie baitów to
  • Odpowiedz
  • 0
@wicherq Lepiej niech zacznie od klasyki, wczesnych dzieł ZF Skurcz, przez kapitana bombę, blok ekipę. Później będzie miał wystarczająco zrytą psychę żeby zrozumieć przekaz FF.
  • Odpowiedz
  • 0
@szejas: 이것이 나의 영업비밀입니다. XD. 한국은 폴란드보다 웹사이트가 더 많습니다. 그는 또한 훨씬 더 공격적입니다. 의심은 여기보다 더 클 것입니다.
  • Odpowiedz
@josb515: nie, nie chodzi o typowe posty nt chwalenia Rosji, plucia na Ukraińców itp czy rozpowszechnianie fejkow. To że jesteś zielonka to nie znaczy od razu że jesteś trol.
  • Odpowiedz
  • 2
@proszeopmocjestemniemodry: Nie lubię podążać za trendami. Jestem bardziej zrelaksowany i lubię podążać za głosem serca. Kiedyś lubiłem też Włochy, podziwiałem chłód Niemiec i chciałem zobaczyć nigdy nie zachodzące słońce Imperium Brytyjskiego. Ale na razie podoba mi się Polska. Postęp naukowy?XDDD Co to jest
  • Odpowiedz