Wpis z mikrobloga

#ciekawostki Cześć. Jestem Koreańczykiem bardzo zainteresowanym Polską. Studiując o Polsce trafiłem na tę stronę. Myślę, że tym, co reprezentuje kraj, jest historia, język i muzyka, ale ja studiuję język i dla historii czytam książkę „Historia Polski” napisaną przez Japończyka. Kiedy jednak szukałam muzyki do słuchania, YouTube polecił mi muzykę Natalii Nykiel... ale to chyba nie mój styl. Trochę ciszej, polska śpiewaczka narodowa! Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł polecić muzykę takiego piosenkarza jak ja.
  • 269
  • Odpowiedz
  • 6
@Samy_Naceri: Będąc w liceum, chodziłem do kościoła protestanckiego. Korea jest krajem o większym odsetku protestantów niż katolików. (Oczywiście są też ludzie, którzy wierzą w buddyzm.) Nie chodzę teraz do kościoła w każdą niedzielę, ale moje serce jest z Dziewicą Maryją. Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
  • Odpowiedz
@josb515: lepiej usuń konto, ponieważ ten portal(szczególnie Mikroblog oraz Gorące Wpisy) jest opanowany przez bezczelne polityczne trolle, które manipulują plusami przy pomocy skryptów autoplusujących. I to wszystko przy przyzwoleniu moderacji. Serio
  • Odpowiedz
  • 2
@PolsartNews: Oznacza to, że media tutaj są kontrolowane. Dziękuję za troskę. Co zaskakujące, nawet w Korei istnieje termin „jujak”, który odnosi się do aktu manipulacji +, a operatorzy, którzy w tym pomagają, są często krytykowani. Dzięki za troskę! Jest to zjawisko, które może wystąpić na każdej stronie internetowej. kkk
  • Odpowiedz
Tak tylko czarni mogą używać słowa murzyn.


@josb515: Nieprawda. Murzyn to słowo neutralne, odpowiednikiem niggera jest u nas czarnuch.

Btw, dużo Osób w Korei kojarzy Fakera? (Gracza w league of legends) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz coś hip hopowego do odsłuchania z lat 90
Glikol_Propylenowy - >Tak tylko czarni mogą używać słowa murzyn.

@josb515: Nieprawda...
  • Odpowiedz