Wpis z mikrobloga

Wracałem wczoraj z tripu z #norwegia WizzAirem. Takiego chlewu jaki P0lacy na emigracji robią to aż wstyd przy bramce było pokazywać ID polskie.
Jeden upity p0lak od którego było czuć alkohol na kilometr krzyczał czemu jeszcze nie wpuszczają i komentował wygląd pracownika lotniska
Drugi zasnął od zbyt dużej dawki alkoholu na środku terminala i się dziwnie wykręcał
Było jeszcze kilka pomniejszych sytuacji

#polak #lotnictwo #emigracja
  • 6
  • Odpowiedz
@intires98 jak byłam w Oslo to Polacy darli ryja i kłócili się na środku miasta. Wstyd przyznawać się że człowiek zna język i ich rozumie. Wstyd tylko robią
  • Odpowiedz
@intires98: No to tradycyjnie przy tej okazji, pasta o Zbyszkach

Siedziałem dzisiaj pół nocy na lotnisku. Jak zwykle, nie ważne gdzie, nie ważne po co - ważne, że siedziałem. Nad ranem przyszło pięciu takich Zbyszków. Widać, że wracają do ojczyzny z prac sezonowych czy innych na tych słynnych saksach. Widać też, że całą noc ten powrót do ziemi ojców oblewali.

Teraz trochę przybliżę, kto to są Zbyszki, bo hehe Januszy każdy zna, Karyny każdy zna, ale Zbyszki to osobna podkategoria. Kiedyś ogólnie powiem o typach Polaków podróżujących poloaviator, żebyście sobie #!$%@? mogli rozróżnić, jak kiedyś gdzieś będziecie jechali i nie wiedzieli, z kim macie do czynienia. Ale od zbyszków
  • Odpowiedz
Takiego chlewu jaki P0lacy na emigracji robią


@intires98: Za to angole, niemcy, to pełna kulturka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałeś kiedyś samolot, albo hotel po żydach( ͡º ͜ʖ͡º) Jak dobrze trafisz to norki też pokażą klasę( ͡ ͜ʖ ͡) Ale polaczki-cebulaczki najgorsze( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz