Wpis z mikrobloga

kolejna prawda jest taka ze poza zawodowcami to kazdy młody facet chodzi na siłownie miedzy innymi po to, aby podobać się dupeczkom (chodź są tez inne powody). mówienie inaczej to cope.


@czescmampytanie: Kolego rzucałeś kiedyś wolnymi ciężarami? Miałeś potężne odciski na łapach od targania żelastwa? Przecież podnoszenie takiego ciężaru, jeszcze najlepiej nad głową w OHP czy właśnie z podłoża i odkładanie go to jedno z fajniejszych uczuć. Uzależnia.

"Kiedy raz podniosłem ciężar, już wiedziałem, że to jest jedna z tych rzeczy, które chcę do końca życia
AnonimoweLwiatko - >kolejna prawda jest taka ze poza zawodowcami to kazdy młody facet...

źródło: 1*r4nsKY_5vhu7m4OqvDACig

Pobierz
  • Odpowiedz
@exystexys: My ćwiczymy dla siebie, płakanie to tam na tag przegryw zostaw, my tutaj o silce chcemy gadać, a nie jaka sylwetka według ciebie podoba się kobietom. Większość mikrokoksów i tak woli męskie sylwetki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata:

prawda jest taka, że w dupie to mam, czy to się jakiejś babie podoba.


W dupie to Ty masz co najwyżej knygi kolegów. Większość facetów na siłowniach to geje albo kryptogeje.

Musisz chodzić na siłownię żeby się sobie podobać? Bardzo zdrowe podejście.
  • Odpowiedz
  • 26
@exystexys: Prawda jest taka, że większa część społeczeństwa (w tym Ty) nie ma pojęcia ile czasu i wysiłku wymaga budowa "atletycznej sylwetki" i nie zdaje sobie sprawy, że to są często lata siłowni i liczenia kalorii, a nie bieganie i pływanie raz na jakiś czas. Tak samo nie ogarnia, że bycie koksem to również lata treningów połączone ze sterydami i nikt przez przypadek się nim nie stanie, bo wiele osób,
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: ale wiesz ze jak wrzucasz zdjęcia posągu, bo na 4chanie był kiedyś taki trend, to to w żaden sposób nie dodaje ci wiarygodnosci? xD poza tym nie umiesz czytać bo napisałem ze można lubić dzwigać, ale jak ktoś jest młodym chłopakiem to na 99,9% ma również nadzieje że przypodoba się dzięki temu dziewczynom.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że kobiety lubią wysokich i przystojnych. xD Tak samo jak faceci lubią piękne i młode.


@Nowystaryziel: Bullshit, to o czym piszesz to projekcja każdego #przegryw -a próbującego sobie usprawiedliwić z jednej strony, że nie ma dziewczyny zaś z drugiej przegrywa który robi sobie nadzieję na seks z młodszą.
  • Odpowiedz
@exystexys taka prawda, niski BF wygrywa na maxa z przeciętnie umięśnioną i lekko ulaną sylwetką. 6-pak wygrywa z szerokimi barami, klatą i bicem.


@zasadzka01: niski BF z brakiem mięśni wg Ciebie wygrywa z umieśnioną i lekko ulaną sylwetką? :D
Popatrz na zdjęcie które wrzucił wyżej @ArystokracjaPomarancza, koleś jest wg mnie mocno ulany, a uważam że wygląda znacznie lepiej niż jakiś suchoklates.

To co napisałeś to jest błąd
  • Odpowiedz