Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kontynuuję mój wpis https://wykop.pl/wpis/76971297/obserwuj-mirkoanonim-pisalem-juz-o-tym-i-nie-chce-

Uznałem, że jeszcze coś dopiszę, bo faktycznie doszło.
Umówiłem się jeszcze na jedną randkę z apki. Nie było to trudne, bo jak wspomniałem, wyszedłem z przegrywu, ale też nie za magicznym potrząśnięciem różdżki, tylko pracą nad sobą, swoimi finansami. To nie ma znaczenia, bo nie podwoję wpisu.
Tym razem kobieta 28 lat. Ładna, wykształcenie wyższe. Pierwsze fikołki się zaczęły od "poważnej resutauracji". bo nie jest nastolatką, żeby chodzić do makdonalda jak ze swoimi pierwszymi chłopakami. Myślę sobie: pierwszy red flag. W końcu wybraliśmy jakąś kawiarnię.
Najbliższe plany: ustatkować się, bo już ma pracę, wykształcenie, dziecko najlepiej w ciągu dwóch lat, bo nie ma czasu na niepoważne związki.
Myślę sobie, pora kończyć wizytę, ale z racji kurtuazji dokończyłem to spotkanie.
Pozmyślałem trochę o mojej przeszłości seksualnej, że miałem kilka związków i parę przygód. Łyknęła to. W kontrze odpowiedziała, że kiedyś była łatwa, za łatwa i teraz każdy facet musi coś sobą reprezentować, bo seks na zawołanie to nie. Jeśli mężczyzna nie myśli penisem to seks na pierwszym spotkaniu to nie jest głowny cel, ba nawet nie na następnym, ale kalkulacja, że teraz to TY będziesz musiał się starać i robić fikołki powoduje chęć odwrotu.
Tą niunię też wyłowiłem z szamba samotnych matek, kobiet po przejściach.
Ale to jest widzę problem na szerszą skalę. Fora, gdzie wiele kobiet się wypluwa 25+, że "hihi my już nie imprezujemy, nie szukamy przygód, bo mamy to za sobą, a teraz tylko netflix i facet z zerowym libido to naturalna rzecz"
Kobiety 25+ z wyglądu nie są stare. Ale grażyniejący mental to już inna sprawa. Ja się na takie coś nie piszę.
Przetłumaczę na język polski. Już nie imprezuję/jestem stara i nudna. Wiem czego chcę/twoja kolej, by mieć pod górkę względem poprzednich partnerów.
Jeszcze dwa, trzy lata temu sam patrzyłem z politowaniem na facetów biorących kobiety poniżej 25 roku życia, myślałem, że to kryzys wieku czy coś innego. Jednak z tego co wywnioskowałem po randkach, rozmowach, czytaniu ich wpisów one same zmuszają facetów do efebofilii, gdzie jedyny sensowany balans dla faceta co chce cos w życiu przeżyć to wiek partnerki 18-22. Nie możesz takiej mieć, z godnością dajesz sobie spokój i zjamujesz się toną innych rzeczy.
Dlatego moi drodzy: jeśli macie powyżej 30 lat, nie macie za sobą hucznych przygód, lub nie planujecie 10 lat młodszej partnerki lepiej dla własnego spokoju zostańcie w piwnicach, grajcie w gry, skrolujcie internet i jeśli macie jakiegoś kolegę to z nim sobie rozmawiajacie, żartujcie. Nie ma naprawdę do czego tęsknić, za czym gonić

#zwiazki #logikarozowychpaskow #redpill #mgtow #zwiazki #blackpill #przegryw #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kontynuuję mój wpis https://wykop.pl/wpis/769...

źródło: ryrcj

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
eszcze dwa, trzy lata temu sam patrzyłem z politowaniem na facetów biorących kobiety poniżej 25 roku życia, myślałem, że to kryzys wieku czy coś innego. Jednak z tego co wywnioskowałem po randkach, rozmowach, czytaniu ich wpisów one same zmuszają facetów do efebofilii, gdzie jedyny sensowany balans dla faceta co chce cos w życiu przeżyć to wiek partnerki 18-22.


@mirko_anonim: napisz prawdę: świeże mięsko
  • Odpowiedz