Wpis z mikrobloga

@Nanari: nie wiem dlaczego ale jak poznawalem facetow ktorzy gadali ze sa infj to pasowalo z opisem typu ale jak kobiety sie przedstawialy jako infj to juz kompletnie nie pasowalo z tym typem.
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: ja lubie laski ktore sie określają jako enfj albo enfp, to sa moje ulubione typy, takie laski co lubia imprezowac ale maja artystyczne/duchowe zaciecie.

najmniej lubie kobiety intj i istp bo to takie chlopy z cycami czesto.

ale wiadomo mbti to pseudonauka, blabla
  • Odpowiedz
ENTP - są często atencyjnymi manipulatorami
INFJ - szanuje bardzo, katole z zasadami, osoby uduchowione etc
INTP - fajne dyskusje, czesto naukowe
ENTJ - jak entp atencyjni manipulatorzy
INTJ - dziwacy, mocno autystyczny typ, (moj)

INFP
  • Odpowiedz
@keksoa grupa zielona to romantycy,wrażliwcy, artyści,osoby przejmujące się wszystkim wokół potrafiące budować fajne głębokie relacje i jednocześnie takie lekko z kosmosu
W skrócie #!$%@? niedostosowane do dzisiejszego świata( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak moja ulubiona grupa
A dziewczyny to zawsze były albo malarki albo gitarzystki bujające lekko w obłokach
Infp i infj to w sumie te same typy praktycznie
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: z grupy ziolonej to ja nie przepadam za infp, masz ze niedojrzala wersja jest ultra egocentryczna i tak jest czesto. w memie jest pokazane ze chca sie wieszac i tak czesto jest, zapatrzeni tylko w swoja krzywde i cierpienie tak naprawde.
  • Odpowiedz
@keksoa gadasz z przedstawicielem xd
Myśle ze to są na ogół dobre duszyczki i jedynie w kryzysach potrafią odwalać jakieś szajsy tego typu,nie mówię o wieszaniu się xd
Dobrym przedstawicielem jest joker myśle
W miarę dobrze przedstawia osobowośc i sposób myślenia
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: Joker to własnie taki typowy niezdrowy infp. Zdrowy infp to taki typ podsiadlo. Ale zdrowy czy niezdrowy ja mam kose z tym typem, ze jest z natury solipsystyczny.
  • Odpowiedz
@keksoa myśle ze warto temu typowi dać więcej zaufania a zobaczysz ze będzie warto (ʘʘ)
Bo to często ludzie których ciężko zrozumieć a jednocześnie nie maja złych zamiarów
Są totalnie właśnie bezinteresowni i szczerzy w niektórych kwestiach w porównywaniu do większości typów na papierze
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: moja siotra to infp wiec ten typ znam dobrze. Nie mowie, ze to zle osoby ale wlasnie brakuje im takiego jakby dobrego wyczucia innych. Nie potrafią rozsmieszac innych gdy sa smutni, nie maja do siebie dystansu, za to beda sie zamartwiac i trzymac wszystko w sobie. maja bogate zycie wewnetrzne ale sa skryci i mysla od szczegolu do ogolu a ja na przyklad od ogolu do szczegolu. Nie mowie
  • Odpowiedz
@keksoa z wyczuciem się totalnie nie zgadzam
Właśnie to według mnie idealni słuchacze i obserwatorzy,ja jakiś czas temu mialem sam akcje przykładowo ze kobieta chciała mnie olać i ja to wiedziałem 3 dni wcześniej niż ona xd
Bo widzialem wszystkie te gesty werbalne niewerbalne,styl wypowiedzi etc plus doświadczenie
Ale te koty coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz