Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zabrałem nic ze śmietnika aż do dzisiaj (lvl24), poszedłem wyrzucić śmieci a tu się okazało że ktoś wyrzucił 3 kartony gier, jako graczowi szkoda mi gier na płytkach więc zabrałem je ze sobą... W domu moim oczom ukazały gry zwykle, edycję specjalne, edycję kolekcjonerskie, a większość to gry dzieciństwa/nastoletnich lat, stan płyt w większości to 6/6 bądź 5/6 (ciekawe czemu wyrzucił taką kolekcje?), no cóż trzeba zamówić stacje płyt na USB... Czuje dobrze
#gry #staregry #komputery #dziecinstwo #grypc
TfarukBartus - Nigdy nie zabrałem nic ze śmietnika aż do dzisiaj (lvl24), poszedłem w...

źródło: temp_file1193380493045836339

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
ciekawe czemu wyrzucił taką kolekcje?


@TfarukBartus: Sam niedawno coś takiego #!$%@?łem, tylko więcej więc to co znalazłeś, nie jest moje ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Po prostu kurzyło mi się na strychu, bo od pierdyliona lat gram tylko w jedną grę (LoL) i nie chce mi się wracać do tych staroci. Jeszcze kupa kombinowania z uruchomieniem tego, szkoda zachodu. Ostatnio jakoś próbowałem dla radochy zagrać ponownie w
  • Odpowiedz
@Armage: Beka by była gdyby właściciel się dowiedział że ktoś mu kolekcję #!$%@?, poszedł szybko na śmietnik a tam tylko zostało kilka opakowań bez płyt które OP #!$%@? XD
  • Odpowiedz
  • 7
@bear2112 już wyżej pisałem, jakby znalazł się właściciel i powiedział skąd to bym z czystym serduszkiem oddał jako dobry człowiek, gracz gracza zrozumie ( no chyba że grą jest LoL)
  • Odpowiedz
@TfarukBartus:
Ja dwa lata temu też miałem takiego farta właśnie z grami ze śmietnika. Perełką była kolekcjonerka wiedzmina 1 oraz Zeus Pan Olimpu + Poseidon do tego Win xp sp3 home edition (moze i system stary ale przyda się do odpalenia wlasnie starych gierek) Na alledrogo tez kiedys wychaczylem win98 w folii plus office 2000 za niecale 100zl wiec warto sie czasem rozgląać tu i tam :D
  • Odpowiedz
@TfarukBartus:

Jeśli jednak rzecz znaleziona w okolicznościach wskazanych w art. 189 KC jest zabytkiem lub materiałem archiwalnym, staje się ona własnością Skarbu Państwa, a znalazca jest obowiązany wydać ją niezwłocznie właściwemu staroście (art. 189 KC). W takim wypadku znalazca i właściciel nieruchomości, na której rzecz znaleziono nie stają się współwłaścicielami rzeczy znalezionej. Znalazcy przysługuje jednak nagroda jeśli dopełnił obowiązków uczciwego znalazcy (art. 11 ust. 1 RzZnalU)[1].
  • Odpowiedz
@TfarukBartus: pewnie gdzie się dało to klucze aktywował na steamie, a pozostałość #!$%@?ł. Nie mniej gratulacje, znaleźć takie skarby to jak kupić własne M3.
  • Odpowiedz