Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zabrałem nic ze śmietnika aż do dzisiaj (lvl24), poszedłem wyrzucić śmieci a tu się okazało że ktoś wyrzucił 3 kartony gier, jako graczowi szkoda mi gier na płytkach więc zabrałem je ze sobą... W domu moim oczom ukazały gry zwykle, edycję specjalne, edycję kolekcjonerskie, a większość to gry dzieciństwa/nastoletnich lat, stan płyt w większości to 6/6 bądź 5/6 (ciekawe czemu wyrzucił taką kolekcje?), no cóż trzeba zamówić stacje płyt na USB... Czuje dobrze
#gry #staregry #komputery #dziecinstwo #grypc
TfarukBartus - Nigdy nie zabrałem nic ze śmietnika aż do dzisiaj (lvl24), poszedłem w...

źródło: temp_file1193380493045836339

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straciłem na Ligę 7 lat życia


Ja w tym roku będę już miał 11 rocznicę i sobie chwalę. Może dlatego, że dla mnie to czysta rozrywka i nie trayharduję jak niektórzy?

jak będą problemy to kupuje starego kompa i trochę nowszego, taki Robin Hood to klasyka że można zagrać znów po x latach


Klasyka
  • Odpowiedz
@TfarukBartus: ludzie to mają szczęście w życiu. Jeden wygra w lotka, drugi zmaca nagą ukrainke a trzeci trafi kolekcje klasyków wyrzucając śmieci, ehh...
  • Odpowiedz
@TfarukBartus #!$%@? farciarz, zazdro ( ) Gratki znaleziska, od zawsze też liczę że znajdę coś takiego u siebie pod blokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TfarukBartus smutna historia, bo ktoś wyjątkowo głupawy wyrzucił taką kolekcje. Widać, że jej prawowity właściciel o to dbał. Dobrze zrobiłeś gościu, bo pozbywać się takich rzeczy, jeszcze oryginalnych, to hańba.
  • Odpowiedz