Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zabrałem nic ze śmietnika aż do dzisiaj (lvl24), poszedłem wyrzucić śmieci a tu się okazało że ktoś wyrzucił 3 kartony gier, jako graczowi szkoda mi gier na płytkach więc zabrałem je ze sobą... W domu moim oczom ukazały gry zwykle, edycję specjalne, edycję kolekcjonerskie, a większość to gry dzieciństwa/nastoletnich lat, stan płyt w większości to 6/6 bądź 5/6 (ciekawe czemu wyrzucił taką kolekcje?), no cóż trzeba zamówić stacje płyt na USB... Czuje dobrze
#gry #staregry #komputery #dziecinstwo #grypc
TfarukBartus - Nigdy nie zabrałem nic ze śmietnika aż do dzisiaj (lvl24), poszedłem w...

źródło: temp_file1193380493045836339

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@TfarukBartus Ludzie się różnych rupieci pozbywają na OLXach i tego
Mi się udało kupić kolekcję kilkudziesięciu gazetek z grami z 2013-2014 roku za 5€. Gamestar XL. To niemieckie magazyny z grami, i to te premium.

Wśród nich "The Settlers - Narodziny Kultur", które ludzie sprzedają na OLX za ponad 100 zł. Rome Total War, i wiele innych. Plakaty, opisy, recenzje, ....
  • Odpowiedz
@TfarukBartus cześć tych Gierek u mnie na półce leży już od lat nie mam slotu na dvd ale zawsze trzymam w razie gdyby znowu apokalipsa w świecie gier w------a. A te gierki to solidne godziny dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pewnie matka albo żona postanowiła zrobić porządki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie w ten sposób poleciała kolekcja CD-ACTION, gry i klocki lego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam pudło, a nawet dwa pudła z grami (ponad 100 tytułów), ok 30 płyt z muzyka i prawie 50 filmów (stare tytuły). I ni cholery nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Wywalić mi je szkoda, wystawić na allegro - nie bardzo (z oczywistych względów)... ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz