Wpis z mikrobloga

Hej, tak sobie oglądam rowery dla siebie i myślę że najlepiej poszedłbym w rower krosowy - do jazdy po bułki, asfalt, czasami las, do 3000 zł.

Znalazłem poradnik roweroweporady.pl (który polecał ktoś na Wykopie) i piszą tam o rowerze Kross Evado 4.0 albo 5.0 i innych ciekawych markach.

Widzę w necie, że Evado 5.0 ma dwie wersje - osprzęt Shimano Cues 2x9 lub 3x9 Shimano Altus.
Która z nich mogłaby być lepsza, gorsza? Cena widzę, że jest taka sama - 3000 złotych.

Czy za 3000 dostanę coś lepszego, albo warto pochylić się nad inną marką?

Może do jazdy po bułki lepiej kupić Evado 4.0, albo w ogóle celować w rocznik 2023 zamiast 2024?

Czy kupować na stronie jakiegoś sklepu rowerowego, czy może na allegro? Na allegro część ofert ma gwarancję sklepu, nie producenta.

#rowery #rower #cyklisci #sport #kross
329 523 + 111 = 329 634

Dodatkowo taguję #rowerowyrownik bo udało mi się zrobić swoją pierwszą setkę ostatnio, na rowerze po Tacie, Giancie Trekkingowym. Teraz kupuję rower różowej, to i swój wymieniłbym, bo czemu ona ma się mieć lepiej niż ja.

Krossa biorę pod uwagę, bo Tata też teraz ma Trans 11 i 30k nalotu i jest bardzo zadowolony. Ten Giant w sumie też jeździ nadal, ale trochę ciężki jest i ślamazarny.
k__d - Hej, tak sobie oglądam rowery dla siebie i myślę że najlepiej poszedłbym w row...

źródło: Kross-Evado-5-0-M-28-L-grf_cza-m-Rozmiar-ramy-21-cali

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MoonlightSh: O ile @k__d nie będzie zamierzał jeździć tylko po ścieżkach w lesie, to nie brałbym roweru na tak terenowych oponach.
@lotrzyk_ pytanie, o który Dual Sport ci chodzi, bo jest ich od groma w bardzo różnych konfiguracjach.

@k__d Wolałbym Cuesa od Altusa. Im mniej biegów z przodu tym mniej późniejszych problemów z regulacją.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@lotrzyk_: Jaki dokładnie dual sport w tej cenie?

@MoonlightSh W czym Rock Machine Torrent jest lepszy od Evado 5.0? Serio, jako laik nie wiem, które podzespoły są bardziej top albo gorsze, widzę że w sumie rowery podobne (wizualnie).

@zobq W rowerach które mamy, jest 3x8 albo 3x7 i nigdy nie miały problemów z regulacją, chociaż ja i tak nie używam tylu przełożeń, więc 2x8 byłoby wystaczająco. Jakieś konkretne
  • Odpowiedz