Wpis z mikrobloga

  • 1
@Grzesiok Trump wprowadził bardzo mocne sankcje USA na chińskiego giganta Huawei i wydał rozkaz zabicia ważnego generała Iranu za pomocą drona. Więc jeśli postanowił obrać mocny kurs wobec tych krajów to go zrealizował. Więc nie wszystko co zapowiada Trump to bajki.
  • Odpowiedz
@Grooveer: ja chciałem tylko zauważyć, o czym wielu zapomina, że ruscy na Ukrainę napadli po raz pierwszy w 2014, za rządów Obamy, a dokonali obecnej, pełnoskalowej inwazji za rządów Bidena.
  • Odpowiedz
  • 0
@FrasierCrane

@Grooveer: ja chciałem tylko zauważyć, o czym wielu zapomina, że ruscy na Ukrainę napadli po raz pierwszy w 2014, za rządów Obamy, a dokonali obecnej, pełnoskalowej inwazji za rządów Bidena.


No tylko od 24.02.2022r. wszystko zaszło za daleko
  • Odpowiedz
@Grooveer nie ma znaczenia kto będzie prezydentem, polityka względem Ukrainy się nie zmieni. Tak samo jak nie zmieniła się po wyborach polityka polskiego rządu względem wschodniej granicy. To tylko wyborcza propaganda pod elektorat.
  • Odpowiedz
@maroLem87: otoż to, ale dla gównerów i innych onuc to jest jakaś tam niewiadomo na ktorej mogą dalej budować swoej narracje :) ale będzie pękała dupa jak trump spusci kacapom jeszcze wiekszy wpier..:))
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: No pamiętam i ruskie są zadowolone, ale czy Gruzini to bym polemizował. W dużym skrócie chodziło o to, że ruskie chciały tam zainstalować swój marionetkowy rząd, podobnie jak na Ukrainie. Ruscy mają szpionów na calym zachodzie i to nie jest tylko śmieszne państwo meneli, tylko dalej stanowią poważne zagrożenie dla innych państw i wracając do tych agentów wpływu, to właśnie ruskie je zainstalowali w różnych partiach w państwach zachodu,
  • Odpowiedz