Wpis z mikrobloga

Raczej każdy zdrowy na umyśle zgodzi się że winę te zajście ponosi nożownik który najpewniej grubo za to beknie, co nie zmienia faktu że z ofiary również można cisnąć pompę bo zachowała się jak ostatni przygłup xD gość gdyby odpuścił, odszedł, nie prowokował tego odpada z nożem to najpewniej grałby sobie teraz w csa i jadł czipsy i batony, a tak walczy o życie w szpitalu

Trochę trenowałem różne sporty i systemy walki i wpajano mi jak mantrę, że konfrontacja na ulicy to powinna być ostateczna ostateczność, jak możemy to po prostu spie*alamy ile sił w nogach, zawsze staramy się wycofać i nie prowokujemy napastnika, lepiej jest oddać telefon niż skończyć z dziurą po nożu w brzuchu. Możesz być największym chłopem na osiedlu, trenować 30 lat MMA, na ulicy bardzo szybko może to nie mieć żadnego znaczenia gdy znienacka pojawi się nóż albo inny sprzęt

A zachowania baby z kamerą której włączył się godmode i podeszła na metr do napastnika z nożem w ręku który przed chwilą dźgał innego gościa to nie skomentuję xD

#krakow
JanuszKarierowicz - Raczej każdy zdrowy na umyśle zgodzi się że winę te zajście ponos...

źródło: OTdlMjZlYDUFDjtZdRdtIEZWbwMzTmN2EU53SHVUf2QcQysDNgk9MRQDYw0oGT81ExxjGjZDLiQNQztbdQgmJxQALBN1CSI2AQhiXGMKe2NWXHhHb1gtZ0lYK1g4QS03VA9gC25dKW1TCX9cPwp_dhk

Pobierz
  • 205
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1070
@JanuszKarierowicz:
Pan Kozak najpierw kilkukrotnie doprasza się Pana Przegrywa, żeby Pan Przegryw mu p-----------ł.
A jak mu p-----------ł -- to wielkie zdziwienie i płacz. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trafił swój na swego.
Jeden przerażony całą sytuacją (cała mowa ciała to przerażone i doprowadzone na skraj wytrzymałości zwierzątko, które zaczyna
Polinik - @JanuszKarierowicz: 
Pan Kozak najpierw kilkukrotnie doprasza się Pana Prze...

źródło: 8v7329

Pobierz
  • Odpowiedz
@essla: Ale ziom, to zwykły instynkt samozachowawczy xD Ofiara nie dość, że nie podjęła decyzji by się oddalić i olać konfrontację z gościem który ma sprzęt, o czym ofiara DOSKONALE wiedziała, to w dodatku w pełni świadomie dążyła do konfrontacji prowokując dodatkowo tekstami "uderz mnie, to się zdziwisz", co może sugerować że ten gość też dawanie po ryju ćwiczył, zresztą to jak "dobrał" się do nożownika tym bardziej może świadczyć,
  • Odpowiedz
  • 85
@JanuszKarierowicz a ja jak przeanalizowałem tą sytuację to uważam że to najlepsze co mogło się zdarzyć (to tylko moja analiza i nie mam nic do ofiary). Bo gdyby gość odpuścił to ten świr zaczepiłby kogoś innego, może by się rozzuchwalił i zrobił jakąś rzeźnię. A tak to trafił na typa co widać że też lubi dać po mordzie, więc rachunek bezpieczeństwa na ulicy raczej na plus.
  • Odpowiedz
Możesz być największym chłopem na osiedlu, trenować 30 lat MMA, na ulicy bardzo szybko może to nie mieć żadnego znaczenia gdy znienacka pojawi się nóż albo inny sprzęt


@JanuszKarierowicz: Dokładnie tak, przed tym się nie ochronisz chyba, ze masz szczęście albo bron.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz Dokładnie Miras, plusik. Trenuje od wielu lat i jiujitsu i tajski, ale żeby się n---------c z kimś na ulicy to trzeba mieć 3iq. Jeszcze rozumiem w obronie własnej, ale żeby samemu prowokować konfrontacje? Trzeba unikać tego typu akcji, bo jak widać na załączonym obrazku można się nieźle przejechać.
  • Odpowiedz