Wpis z mikrobloga

Raczej każdy zdrowy na umyśle zgodzi się że winę te zajście ponosi nożownik który najpewniej grubo za to beknie, co nie zmienia faktu że z ofiary również można cisnąć pompę bo zachowała się jak ostatni przygłup xD gość gdyby odpuścił, odszedł, nie prowokował tego odpada z nożem to najpewniej grałby sobie teraz w csa i jadł czipsy i batony, a tak walczy o życie w szpitalu

Trochę trenowałem różne sporty i systemy walki i wpajano mi jak mantrę, że konfrontacja na ulicy to powinna być ostateczna ostateczność, jak możemy to po prostu spie*alamy ile sił w nogach, zawsze staramy się wycofać i nie prowokujemy napastnika, lepiej jest oddać telefon niż skończyć z dziurą po nożu w brzuchu. Możesz być największym chłopem na osiedlu, trenować 30 lat MMA, na ulicy bardzo szybko może to nie mieć żadnego znaczenia gdy znienacka pojawi się nóż albo inny sprzęt

A zachowania baby z kamerą której włączył się godmode i podeszła na metr do napastnika z nożem w ręku który przed chwilą dźgał innego gościa to nie skomentuję xD

#krakow
JanuszKarierowicz - Raczej każdy zdrowy na umyśle zgodzi się że winę te zajście ponos...

źródło: OTdlMjZlYDUFDjtZdRdtIEZWbwMzTmN2EU53SHVUf2QcQysDNgk9MRQDYw0oGT81ExxjGjZDLiQNQztbdQgmJxQALBN1CSI2AQhiXGMKe2NWXHhHb1gtZ0lYK1g4QS03VA9gC25dKW1TCX9cPwp_dhk

Pobierz
  • 205
  • Odpowiedz
@Hylfnur: Bardzo dobrze mnie uczyli, dlatego napisałem, że JAK MOŻESZ to spi*rdalasz. To oczywiste, że będą sytuacje, w których ucieczka czy wycofanie z jakichś powodów nie są możliwe. Jednakże bardzo dużej części niebezpiecznych sytuacji można bardzo prosto uniknąć nie wpierdzielając się w rejon zagrożenia albo wycofując się z niego jak najszybciej, jeśli się w nim znaleźlismy.
  • Odpowiedz
A zachowania baby z kamerą której włączył się godmode i podeszła na metr do napastnika z nożem w ręku który przed chwilą dźgał innego gościa to nie skomentuję


@JanuszKarierowicz: widzisz, napastnik atakował tylko jak był zagrożony, baba z kamerką mu nie zagrażała.
  • Odpowiedz
@Polinik Wieki temu kupiłem koledze na urodziny nóż. Tego samego dnia wieczorem w czasie jakiejś bijatyki kilkukrotnie go niestety użył. Od wtedy przysiągłem sobie żadnych noży przy sobie nie będę nosił
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Najbardziej mnie zatrważa eskalowanie konfliktu po tym gdy gość grzebie w plecaku i coś z niego wyciąga. Tam mogło byc wszystko, nawet pistolet idąc w skrajność. A idąc w drugą, głupie zapięcie od roweru to już jakaś broń, dająca sporą przewagę.
  • Odpowiedz
@Bomfastic:

Nie. Głównie dlatego, że nie jestem idiotą z klapką na oczach i potrafię zrozumieć, że każda sytuacja jest inna i każdą trzeba oceniać osobno.

To, że tutaj głupi Pan Kozak popisuje się przed swoją panną myśląc, że ma do czynienia z jakimś gamoniem, który nie odważy się zaatakować, mimo wyciągania narzędzi walki (baton, gaz o których wiedział) i jeszcze prowokuje "no uderz!" a w rzeczywistości trafił na jakiegoś niezrównoważonego psychola -- nie ma żadnego przełożenia na strzelaniny w
  • Odpowiedz
konfrontacja na ulicy to powinna być ostateczna ostateczność, jak możemy to po prostu spie*alamy ile sił w nogach, zawsze staramy się wycofać i nie prowokujemy napastnika


@JanuszKarierowicz: popieram słuszność takiego podejścia, ale na dłuższą metę doprowadzi to do tego że byle łajzy będą terroryzować społeczeństwo za pomocą noży.
  • Odpowiedz
Wieki temu kupiłem koledze na urodziny nóż. Tego samego dnia wieczorem w czasie jakiejś bijatyki kilkukrotnie go niestety użył. Od wtedy przysiągłem sobie żadnych noży przy sobie nie będę nosił


@pkpwdrodze:
To też prawda -- często jak się ma młotek to się szuka gwoździa.
  • Odpowiedz
@Polinik teraz to "trafił na niezrównoważonego psychola", a wcześniejszy opis bardziej pasował do biednego wystraszonego przegrywa, który spanikował. Zastanów się jaki obraz chcesz swoimi komentarzami wykreowac, bo ktoś mógłby pomyśleć żeś idiota
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: A odpad dalej by sobie chodził po mieście. Dobrze, że tak to się potoczyło, mamy jednego patusa mniej. A, że przygłup trafił do szpitala. Cóż. Czasem ofiary są potrzebne dla większego dobra.

Natomiast kobieta to jakiś xD po prostu. Przez nią wpierw myślałem, że to ustawka. To tylko pokazuje jak bardzo ludzie cofają się w rozwoju obecnie. Jestem 100% przekonany, ze ten ich piesek to "psiecko".
  • Odpowiedz
dlatego ja uważam że typ z rowerka powinien pójść siedzieć

@Niewiem90: przeciez pojdzie siedziec, tym bardziej ze juz zaatakowal wczesniej kierowce autobusu, wiec jest szansa ze drugi raz by to zrobil i tak czy siak, do tego sam potracil psa poszkodowanego wiec tak jak by sie prosil o awanture. chyba ze uznaja go za psychicznie chorego to pojdzie do szpitala zamknietego. 8 lat to takie minimum mysle co moze dostac
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Swoją drogą kiedyś ze znajomym zrobiliśmy sobie sparing gdzie jeden trzymał flamaster jako nóż. Praktycznie nie ma opcji żeby wyjść z takiej walki bez poważnych obrażeń. Jak ktoś ma sprzęt to trzeba uciekać. Plus też nawet jak ktoś sprzętu nie mam to zabawa w mma na ulicy to pomysł skrajnie głupi. Trafisz dobrze, gość poleci głową do tyłu na beton i życie #!$%@?.
  • Odpowiedz