Wpis z mikrobloga

@n0xx: Są już nagrania jak nożownika zatrzymują. Duża akcja, antyterroryści itd. chłop na nich z okna wyskoczył na parterze xD
  • Odpowiedz
No chodź uderz mnie, no chodź to ci pokażę, LUDDZZIEEEEE RATUUUNKU XD


@plantagenet: zachował się jak te małe agresywne kundle, które szczekają w niebogłosy, ale jak drugi pies tylko warknie to uciekają z podkulonym ogonem i piszczą xD
  • Odpowiedz
@czteryrowery: Partnerka też niczego sobie, zamiast załagodzić sytuacje i odciągnąć swojego faceta od akcji to ta wyjęła telefon i czeka na konfrontacje. Wiadomo że u chłopów w takich sytuacjach hormony buzują i ego wybija szczególnie jak ktoś patrzy
  • Odpowiedz
kto normalny jeździ z nożem i gazem?


@mentari: z gazem to mnie wcale nie dziwi - nie brakuje psów, które lubią pogonić rowerzystę, a gazem łatwo się obronić przed niewychowanym kundlem

Nóż to narzędzie używane do przeróżnych rzeczy, może jechał na grzyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 106
Chłop przyjął pół flakona gazu na głowę i nawet nie zakaszlał. Jak tu ufać w skuteczność gazu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 100
TO WYGLĄDA JAK JAKAŚ WALKA NPCOW I JESZCZE TE DIALOGI "LUDZIE DOSTAŁEM NOŻEM" XD

KAMERZYSTA NIGDY NIE GINIE GDYBY KTOŚ PYTAŁ CZEMU TA BABKA NIE UCIEKAŁA ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz