Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ha ktos zadzwonil i podal prawdziwe dane dostepne normlanie w necie
i podal prawdziwe numery telefonow dostepne normalnie w necie
i powiedzial ze TO Z TEJ STRONY TO ON
i to cos blond co potrafi prowadzic samochod i gadac w telefon jednoczesnie przelalo randomowi troche
  • Odpowiedz
socjotechniki mają takie dobre, że starsi ludzie wypłacają pieniądze dla wnuczka nawet jak nigdy nie mieli dzieci.

to trochę żart, ale trzeba być świadomym że starszym ludziom po prostu siada inteligencja, nawet jak przez całe życie byli kumaci.

mój ojciec był inteligentnym facetem i dobrze zorientowanym w życiu. z komputerami zetknął się po pięćdziesiątce, ale nauczył się z nich korzystać. lubił przeglądać YouTube i słuchać muzy, pisał maile do przyjaciół, gadał z nimi przez skype.
to było koło roku 2005.
  • Odpowiedz
@WielkiNos wystarczy zakładać że każdy telefon to wałek i nie ważne co podają.

Prosty przykład: SMS o zaległości za rachunek za prąd. Wystarczy się samemu zalogować na stronę operatora a nie klikać link bo zaraz już odłączą prąd

Ktoś gada że jest wniosek kredytowany na ciebie? Rozłączasz się i logujesz się do banku.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie jak ona ze swoją inteligencją uzbierała 120 tysięcy.


@andbatros: ludzi można podzielić na tych co zarabiają głową i ciałem. Ona po prostu z tej drugiej grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- dzień dobry tu komenda stołeczna proszę przelać blikiem 120 tysięcy.

- dobrze, już.


@WielkiNos: Wy wykopki też mądrzejsze nie jesteście, skoro upraszczacie to do tego stopnia.
  • Odpowiedz
@kexus512

@WielkiNos: skad taka rura ma 120k?


znaczy juz nie ma, teraz pieniadze w ramach naturalnego obiegu pieniędzy w naturze, zmieniły właściciela z głupiego na mądrzejszego XDD

Z pracy ? Ty zapewne z tych ludzi którzy każda wypłatę przewalają na głupoty :3
  • Odpowiedz
  • 0
Swoją drogą ciekawe jak ona w necie sprawdziła jakiegoś pracownika banku z imienia i nazwiska. Moja żona pracuje z 10 lat w banku i nie da się jej znaleźć w internecie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no cóż, Pani się nie popisała intelektem, ale nie ma też co na niej wieszać psów. każdemu może się zdarzyć. każdy ma gorszy dzień, no i nie każdy siedzi cały czas w internecie i jest na bieżąco z dzisiejszymi metodami oszustw. a będzie tylko gorzej. smutne jest to, że nic w takiej sytuacji nie da się zrobić :/
  • Odpowiedz