Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: oczywiście już wszyscy winią głupotę dziewczyny. W Polsce to ofiara zawsze jest winna. Przestępcom włos z głowy nie spadnie, bo Polaki jeszcze im piątkę zbija
  • Odpowiedz
@Tajl @Tajlosfit

@WielkiNos: oczywiście już wszyscy winią głupotę dziewczyny. W Polsce to ofiara zawsze jest winna. Przestępcom włos z głowy nie spadnie, bo Polaki jeszcze im piątkę zbija

Dokładnie i ten komentarz "skąd rura miała tyle pieniądzy " jak się pracuje a nie leży to się ma
Ta zawiść u ludzi jest chora
Tym bardziej że na młodziutka nie wygląda więc pewnie trochę popracowała w życiu i nie
  • Odpowiedz
@bol_konia_christiana

>skad taka rura ma 120k?


@kexus512: Jeśli sądzić po wyglądzie - a nie powinno się - to wygląda na neurochirurga.

Neurochirurg to ma na koncie kilka milionów a nie 120 tys , dobry lekarz zarabia po 50 k miesięcznie a dla tej dziewczyny to pewnie była kasa zbierana latami , jesteście obrzydliwi
Ja też lubię czasem założyć różową sukienkę i zrobić sobie rzęsy , jestem. Idiotka bo się
  • Odpowiedz
Ludzie się śmieją, że tylko staruszki są takie glupie, pp czym okazuje się, że tak naprawdę nie chodzi o wiek, a o to, co ma się w głowie ʕʔ


@hacerking: no widzisz, ty też dałeś się nabrać na ten film
  • Odpowiedz
@andbatros inteligencja to na nią za duże słowo. Uzbierała najpewniej chyba ssając pewną część ciała, zobacz na te wary glonojada. Nikt normalny się tak nie oszpeca, nikt inteligentny się nie daje na takie bzdety nabierać. Błąd w matrixie, że taka kretynka miała takie pieniądze.
  • Odpowiedz
@kexus512 płot twist zemści telefonu nie było, nie było też żadnych 120k i wyjazdu na komendę. Po prostu karyna wpadła na pomysł jak wyciągnąć pieniądze od spermiarzy na zbiórce xD one są coraz cwansze
  • Odpowiedz
@WielkiNos: "jezu jaka ja jestem głupia" a potem logo tiktoka. Pomyślcie, że miała taką kasę, dała się tak głupio naciąć i pierwsze co robi to nagrywa relację dokumentującą to jaka jest durna i nieżyciowa. xD Tyle się #!$%@? mówi, że policja ani nikt nigdy nie poprosi cię o przelanie mu kasy. Bank nigdy nie poda konta do przelewu pieniędzy żeby je zabezpieczyć. Nikt nie zapyta o dane do logowania ani
  • Odpowiedz
@kexus512: Jak wysyłałem starej hajs na remont 40k kilka lat temu, a mamy te same nazwiska to bank zablokował przelew i zadzwonili z prośbą o weryfikację. Tutaj możesz sobie 120k bliczkiem przesłać? xD
  • Odpowiedz
Ja to się dziwię czemu ludzie taką kasę trzymają pod ręką? Tylko nie mówcie że każdy jutro kupuje auto albo mieszkanie na kredyt. Nie lepiej rozbić to na lokaty, konta oszczędnościowe, obligacje? Wtedy dostęp jest jednak trochę utrudniony, bo trzeba taką kasę wypłacić, zamknąć lokatę etc. więc jest trochę czasu żeby się połapać.
  • Odpowiedz
naprawdę można się naciąć. Do mnie ostatnio dzwoni gościu (niby z Santandera) i mówi, że był włam na moje konto i on wyśle mi SMS z kodem


@Tortcebulowy: i jak zwykle wszystko tylko dlatego, że operatorzy telefonii to leniwe fleje, którym nie chce się zaimplementować podstawowych mechanizmów które by w 99% uniemożliwiły takie działania.
Choć co do SMSów to już lata temu rejestrując w jakiejś bramce SMS nazwę typu "dupaSMSportal"
  • Odpowiedz
@WielkiNos: rozumiem że starsi ludzie nie ogarniają, ale jak można być takim głupim XD i jak to jest że ludzie którzy mają jakiś stosunkowo większy hajs są tak głupi XD
  • Odpowiedz