Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: do mnie dzwoni czasem interpol informując mnie, że jestem poszukiwany i żebym zapłacił grzywnę poprzez paypala ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie się z nimi zawsze rozmawia
  • Odpowiedz
Ciekawe co jej powiedzieli, że ona im przelała te 120 kafli bo to było najciekawsze w tej historii i to pominęła.


@andbatros: powiedzieli zapewne - witam, Pani konto namierzył złodziej - w ramach prewencji musimy to przelać na konto techniczne

generalnie mnie zawsze ale to ZAWSZE zdumiewa uległość i głupota ludzka - jakby serio nami jest tak łatwo rządzić, wystarczy jasno, klarownie i stanowczo mówić co ma być zrobione, jeszcze
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: Coraz ciekawsze i lepsze metody mają, to prawda. Kolega mi mówił ostatnio, że dzwonił do niego gość z firmy SuperGrosz, że wniosek kredytowy został odrzucony. Ziomek mówi, że nie składał żadnego wniosku. To facet przejęty mówi, że muszą to zgłosić do jego banku i na policję i w jakim banku ma konto. Kolega głupi nie jest i od razu mu śmierdziało wszystko, ale powiedział jaki bank i rozmowa się
  • Odpowiedz
@WielkiNos:
Witam, nazywam się Andrzej Duda, jestem prezydentem Polski, może pani se sprawdzić na internecie, proszę mi przelać sto tysięcy na ratowanie Polski
  • Odpowiedz
Ciekawe co jej powiedzieli, że ona im przelała te 120 kafli bo to było najciekawsze w tej historii i to pominęła.


@andbatros: że to jeden wielki fejur a tępa dzida z tiktoka wkręca jeszcze głupszych od siebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz