Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moi Drodzy, przychodzę do Was pogadać. Jestem kobietą lvl 31. Pracuje. Wynajmuje mieszkanie. Mam dziecko (4latka). Samodzielna mama. I jak widzę te wszystkie wpisy na wykopie o madkach, p0lkach itd to mnie trzęsie. Nie lubię wrzucania wszystkich do jednej kategorii. Może jakaś część dziewczyn taka jest - nie wszystkie. Nie szukam faceta do utrzymywania, nie szukam tatusia dla dziecka. Szukam faceta do związku ze mną. Wiadomo dziecko jest i siłą rzeczy relacja jest inna niż bez niego. Dla mnie to wyczekane dziecko i wymarzone. Długo się starałam. Natomiast nie mam świra bezwzględnego na jego punkcie. Fajnie byłoby poznać i pogadać z facetem który ma poczucie humoru, dystans, który nie jest maminsynkiem. Jest niezależny, inteligentny, zarabia na siebie. I chce żeby kobieta w jego towarzystwie czuła się dobrze. Tak jak ja chce żeby facet czuł się dobrze w moim towarzystwie. I na dzień dobry nie spłycać relacji do se#!u. Nie mam nic przeciwko ale nie chcę żeby relacja opierała się głównie na tym. A teraz czekam na pojazd w komentarzach że mam za duże wymagania lub madka z dzieckiem sobie wymyśliła zamiast brać pierwszego lepszego który się zdecyduje na taką jak ja. I fizycznie wyglądam bardzo dobrze - szczupła, z natury brunetka (teraz końce farbowane na blond), nie za wysoka - przeciętny wzrost. Moja największa wada? Gadulstwo.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 388
  • Odpowiedz
" I na dzień dobry nie spłycać relacji do se#!u. Nie mam nic przeciwko ale nie chcę żeby relacja opierała się głównie na tym."

Jeśli kobieta na wstępie oświadcza jak wyżej, to znaczy, że seks chłop zobaczy jak świnia niebo od święta. Wyskakała się, a ty teraz zasuwaj i zarabiaj na panią, to może raz na jakiś czas po ciemku pod kołdrą coś będzie. Żaden człowiek, który nie ma jakichś zaburzeń na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Na wykopie rządzą stereotypy. Mnie się generalizacja podoba bo coś mówi o ogólności, ale człowiekowi powinno to spływać jak po kaczce jeśli jego to nie dotyczy. Więc moją radą jest - nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
Moi Drodzy, przychodzę do Was pogadać. Jestem kobietą lvl 31. Pracuje. Wynajmuje mieszkanie. Mam dziecko (4latka). Samodzielna mama. I jak widzę te wszystkie wpisy na wykopie o madkach, p0lkach itd to mnie trzęsie. Nie lubię wrzucania wszystkich do jednej kategorii. Może jakaś część dziewczyn taka jest - nie wszystkie.


Zgadzam się, że to najprawdopodobniej mniejszość, ale wiń wyłącznie kobiety. Nie dość, że nikt ich nie krytkuje, nie dość że kobiety ich bronią
  • Odpowiedz
Żaden człowiek, który nie ma jakichś zaburzeń na starcie, nie znając drugiej osoby nie wyskoczy z "ale seks nie jest najważniejszy".


@RyanWolf: Bo takie typiary są zdesperowane i łatwo je urobić, by tylko popukać i zostawić. Mało takich sytuacji nawet bez takiego bagażu emocjonalnego? Mało takiego stygmatu na tinderze?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: szukasz taty dla tego dziecka czy Ci się podoba czy nie. I powiem Ci dlaczego.
Każdy związek oznacza prędzej czy później wspólne mieszkanie, a zapewniam że mieszkając razem dzieciak będzie najprawdopodobniej chciał go Twojego faceta mówić "wujku", albo "tato". Nie ważne jakich słów użyje, będzie chciał żeby ten Twój facet był jego nowym tata.

Nie chcesz sytuacji gdzie wybierzesz sobie faceta który na wujka/tatę się nie nadaje bo możesz tym zryc dziecku beret. Znajoma tak zrobiła, co chwilę inny facet przez 10 lat i jej córka za każdym razem gdy facet odchodził traciła wujka/tatę.

P.S. Gadulstwo to forma atencyjności, chcesz partnera któremu będziesz mogła mnóstwo swoich rzeczy opowiedzieć, a on tego z uwagą wysłucha ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie ma nic
  • Odpowiedz
Fajnie byłoby poznać i pogadać z facetem który ma poczucie humoru, dystans, który nie jest maminsynkiem. Jest niezależny, inteligentny, zarabia na siebie


@mirko_anonim: o co Wam babom chodzi z tym maminsynkiem? Jeszcze nie poznałem żadnego mężczyzny który jest maminsynkiem. Mylicie miłość do matki bo jesteście w pyte zazdrosne że jest inna kobieta w życiu faceta.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Polecam mniej czytania wykopu. Tutaj siedzą głównie przegrywy którzy laski w zyciu za rękę nie trzymali.
Nie spotkasz ich na codzien bo siedzą u matki w piwnicy. Mizogonia i seksizm na porządku dziennym.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Mój chłop przed ślubem pelen ambicji i głową pełna pomysłów jak to potoczy się jego kariera a po latach rozgoryczony, zablokowany człowiek któremu nic się nie chce.


Hmm, a pomyślałaś skąd to się wzięło? Tak samo z siebie nic się nie dzieje, zrobiłaś krok w tył i spojrzałaś z boku na waszą relację?
Wymarzone dziecko, brzmi to troche jak to, że postawiłaś dziecko nad ojca, więc od postawił konsolę nad ciebie. Nihil novi (
  • Odpowiedz
@mirko_anonim randkowanie to zawsze piekło poszukiwań odpowiedniej osoby. Osoba z dzieckiem (kobieta ale mężczyzna też) zawsze będzie mieć mniejszą ilość osób chętnych nawet niekoniecznie z powodu jakiś nienawiści ale z powodu chęci zbudowania relacji we dwójkę by mieć czas na stwierdzenie czy chce się mieć dziecko z tą osobą czy też nie. Gdy dziecko już jest to pomija się ten etap odkrywania się czy ustalania wspólnych zasad bo dziecko będzie zawsze
  • Odpowiedz
Nie ma co się przejmować frustratami, którzy nie mają własnego życia a tylko wchodzą z butami w życie innych i oceniają ;) (nie mówię, że typowa p0lka nie istnieje ale sama staram się nie wrzucać wszystkich do tego samego wora).


@elena-mary:
=staram się nie wrzucać do jednego wora
=wykop to frustraci

No to pomyśl, że my faceci dokładnie tak samo "nie wrzucamy do jednego wora wszystkich madeg". Solidarność jajników?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie szukaj mądrości o relacjach międzyludzkich na wykopie. Mam wiele znajomych par po rozwodach i jakoś funkcjonują, znajdują nowych partnerów - normalnych - często też z dziećmi. Mimo wszystko tym bardziej doceniam mój związek...
  • Odpowiedz
nie jest maminsynkiem. Jest niezależny, inteligentny, zarabia na siebie


@mirko_anonim: przetłumaczę z p0lkowego na polski:

który przekłada mnie ponad własną rodzinę i matkę. Jest niezależny, dzięki czemu nie muszę dawać nic od siebie i zarabia na siebie, żeby łożyć na mojego bombelka bękarta
  • Odpowiedz