Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki,
Co sądzicie?
https://rcofinance.com/

Co sądzicie? Scam czy nie scam? Brzmi dobrze, w polskich Googlach piszą, ale nie wiem ile to są sponsorowane przez nich artykuły a ile nie.
Myślałem jeszcze nad Cybro.

Oczywiście sądzę, że będzie listing za 60-70 dni i się #!$%@? połowa zrobi pump & dump ucieknie, ale cóż mogę sprzedać 80% a resztę no.. :D

Kiedyś kupiłem burst coin, zapomniałem o nim za około 120$, po 6-7 latach miałem z tego około 6000$. Kupiłem 10 losowych altow z dobrymi nazwami na bittrex.

Co sądzicie? Dla mnie wygląda porządnie tylko Dev może uciec z kasą nie?
Ale nawet dobry chat mają, stronka też dość.

Ps.
Generalnie mieszkam w UK nie mam parcia na kasę, ale jestem teraz na sicku i mam dużo dużo czasu, w krypto inwestowałem kiedyś, jak altcoiny i bittrex raczkował, często się udało ale to nie był ten kapitał. Pieniądze zainwestowałem raczej w dwie nieruchomości, rozumiem że nie ma to porównania z altcoinami, czy nawet Solana jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
Obecnie czekam na spadki na nieruchomościach, i BTC.

#kryptowaluty #altcoin
  • 4
  • Odpowiedz
@wex009 Skoro strony w polskim internecie opowiadają o wzroście 30x i oferują kod na 30% zniżki w przedsprzedaży tokena (xD) to sam sobie odpowiedz na pytanie o wiarygodności. A to, czy na nim będzie można zrobić pump & dump na tym to inna historia…
  • Odpowiedz
  • 0
@PanMalina: Zdaje sobie sprawę z możliwości pump & dump, aczkolwiek kiedyś zainwestowałem w gorzej wyglądającego coina (czasy bittex, wtedy wszystko wyglądało gorzej) wiem, że teraz taką stronę jest zrobić łatwo heh.
I nie było pump & dump, spadł na wartości ale po 2-3 latach ( zapomniałem o nim było 60x!! ).
Także pump & dump można zarobić ciągle.
Tylko zastanawiam się czy nie będzie tak, że zbiorą swój cel, a później się ulotnia bez listing na giełdzie. Choć oczywiście cele są inne.

Jak można sprawdzić tego typu projekty, które się nie ulotnia a
  • Odpowiedz
  • 0
@emjot86: no dobra, ale zobacz na Beta finance, weszli na binance i kto miał presale itp to zarobił.
Więc jedynym problem jest to, że mogą tego nie rozwijać, a ja stracę środki xd

Za czasów bittrex się ryzykowało, aczkolwiek górnicy musieli to wykopać xd
  • Odpowiedz