Wpis z mikrobloga

@bomba4: jak pracownik nie ma płaconego % od podpisania takiej umowy to jaki ma w tym interes? też bym poszedł do domu, o czasie i zlał ciebie i twoją kasę ciepłym moczem
  • Odpowiedz
@bomba4: Dawid Pałka, Świat Aniołów Biznesu. Padłem. Kolega z tego grona typu co nie dojadał drożdżówek i hodował świerszcze (albo na odwrót).
  • Odpowiedz
@bomba4: To jest typ, który w inny wpisie narzekał że kotlet schabowy w Warsie jest za drogi i woli jechać głodny niż przepłacić xD
  • Odpowiedz
@bomba4: Dla gościa w okienku czy 4 tys. czy 4 mln to bez większego znaczenia. No ale Wielki Pan Przedsiębiorca przychodzi z "walizką pieniążków" i myśli, że każdy musi mu usługiwać poza godzinami pracy.

"Jestem właścicielem kilkunastu firm i influencerem który zajmuje się szerzeniem wiedzy na temat przedsiębiorczości i budowania własnego biznesu w drodze do niezależności finansowej."
Wygląda jakby miał doświadczenie - jak ma doświadczenie to powinien wiedzieć jak to
  • Odpowiedz
@Krupier: ja jak kiedyś pracowałem u operatora komórkowego ale na infolinii to moja obsługa klientów gdy wiedziałem że nie zdążę przed końcem zmiany wyglądała tak :

- pierwsze 3 miesiące : obsługiwałem do końca
- następne 3 miesiące : przełączałem do innego konsultanta opisując zarys sytuacji
- potem po prostu przełączałem
- potem po prostu się rozłączałem będąc w połowie zdania że niby
  • Odpowiedz
@bomba4 szkoda że nie przyszedł w niedzielę albo jakieś święto w środku nocy bo jaśnie pan chce konto założyć i bank powinien być przygotowany na takie nagłe sytuacje.
  • Odpowiedz
@bomba4: ale to trzeba być dobrym przygłupem żeby konto mbanku zakładać w ich siedzibie a nie zdalnie xDDDDD

poza tym super prezes bulwo że sam dyma po bankach a nie jego pełnomocnik
  • Odpowiedz
Jak przyjmują do 17:00 to jak przyjedzie o 16:59 to powinni go obsłużyć. A to firma ma tak ułożyć grafiki pracowników, żeby miał kto to zrobić.


@ShortyLookMean: jak przyjdę do hipermarketu w galerii minutę przed zamknięciem, to pracownicy sklepu i galerii mają zostać specjalnie godzinę dłużej, żebym mógł sobie na spokojnie zrobić zakupy?
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean

@FrasierCrane: ale to nie klient ma wiedzieć ile zajmują procedury. Jak przyjmują do 17:00 to jak przyjedzie o 16:59 to powinni go obsłużyć. A to firma ma tak ułożyć grafiki pracowników, żeby miał kto to zrobić.


No i obsłużyli. Powiedzieli, że to za długo zajmie i nie zdążą w 5 minut więc zapraszają innego dnia. Czego nie zrozumiał?
  • Odpowiedz
Odklejony oski myślał może że ona ma jakaś prowizje z tego. Bo nie widzę żadnego racjonalnego powodu żeby pracować 20 min dłużej za tę sama stawkę.


@Whereswally: pewnie ma, ale nie na tyle dużą, że warto zostawać i się #!$%@?ć po godzinach z jakąś umową jakiegoś nic nie znaczącego w świecie typa. Czas wolny jest bezcenny.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: Dokładnie. Ten koleś na linkedinie wczoraj pisał cos w stylu: "własnie zainwestowałem 600 tys. w statupy, a teraz ide do mieszkania 20m2 za 200zł dzien z airbn". W komentarzach wszyscy klaskali jaki oszczedny i dobrze ułożony.
  • Odpowiedz
@bomba4 przychodzi Dawid pałka do szwajcarskiego banku w prochowcu z kapeluszem i ciemnymi okularami a w ręce ma walizkę.
Podchodzi do okienka i mówi ściszonym głosem.
- chciałem założyć konto i wpłacić 4 miliony złotych
Na co pracownica banku za okienkiem szeroko się uśmiecha i doniosłym głosem mówi.
-proszę mówić normalnie i zdjąć to głupie przebranie, bieda to nie powód do wstydu.
  • Odpowiedz
@bomba4: A czy pracownik miałby coś dla siebie z tych 4 milionów ?
Czy może max pochwała od szefa :P?

Nie dziwie się że ludzie isę nie starają jak dobra praca nie jest wynagradzana zwiększeniem wynagrodzenia.
Zrobić minimum dostać hajs iść do domu.
  • Odpowiedz