Wpis z mikrobloga

To tylko ja czy Lewy był najsłabszym ogniwem wczorajszego meczu? Bo na serio, każdy robił swoje i się starali jak nie Polacy a ten zamiast po prostu strzelić tego karnego to napieprzał bachatę (°° I miał więcej szczęścia niż rozumu, że kruczek prawny pozwolił mu na powtórkę () No i przez cały mecz rzadko kiedy był tam gdzie go potrzebowali. Niby napastnik a tak się cofnął, że ofensywni pomocnicy byli bardziej wysunięci i słabo, że oni robią tam robotę w polu karnym przeciwnika a ten nawet do nich nie dobiegnie...
#mecz #euro2024 #pilkanozna #lewandowski
  • 11
  • Odpowiedz
@PepikPL: on tego karnego w znacznej części zrobił (cała akcja była jego wcześniej, on kiwną i zagrał do tego napastnika co sie dał ładnie sfaulować)
  • Odpowiedz
@PepikPL: najłabsze ogniwo? A Kiwior ze swoimi 4 rajdami,gdzie 4 razy oddawał piłkę i Francuzi szli z kontrą? A Moder,który miał w jednym meczu tyle niecelnych podań do najbliższego kolegi,co Kross przez całą karierę nie miał? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@kocham-pati-3: Nigdzie nie napisałem, ze inni nie popełniali błędów ¯\(ツ)/¯ No, ale jak chcesz to policz sobie ile razy akcja szła a Lewego nie było tam gdzie go potrzebowali, bo nie chciało mu się biec...
  • Odpowiedz
@PepikPL: która prasa sportowa? Wszedłem w 5 pierwszych portali po wyszkaniui "noty Polaków po meczu z Francją" i w żadnym Lewy nie ma słabej noty,każdy z tych portali chwali go za ten mecz dając wyższe noty od wszystkich poza Urbańskim i Skorupskim :D
  • Odpowiedz
  • 0
@kocham-pati-3: Grzecznie? OK, nie mam pytań, ale na wszelki wypadek przeczytaj raz jeszcze tamte komentarze. Co do prasy zagranicznej to zgaduję, że czytasz polskie portale? A tak na marginesie to poszedł apel do Fify, by zmienić przepisy ze względu na sposób wykonania karnego. W ogóle to zdaje się, że w 2010 chcieli dawać żółte kartki za zatrzymywanie się.
  • Odpowiedz