Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlazego życie jest takie gówniane?

Mam prawie 28 lat i nadal mieszkam z rodzicami, dziewczyna jest z innego miasta i czuję się przez mieszkanie z rodzicami zupełni jakbym miał jakieś 15 lat.

Zero prywatności, zero niczego, z dziewczyną jak szczyl się widzę 1-2x w tygodniu. Chcesz uprawiać seks? Oczywiście, że nie, bo za ścianą w jednym i drugim domu rodzice czy rodzeństwo. Dosłownie uprawiamy seks raz albo rzadziej w miesiącu. Na wynajem nie pójdziemy, bo nie jesteśmy takimi debilami, aby komuś płacić. Po wszelkich opłatach oszczędzam miesięcznie 5 tysięcy złotych. Mam uzbierane grubo kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale nagle się dowiedzialem, że nie dostanę kredytu, bo nie mam umowy na stałe i mi bank nie da kredytu..... umowę na stałe dostanę dopiero za ponad rok. Czyli przy dobrych wiatrach w wieku praktycznie 30 lat pójdę na swoje. Zero prywatności, ZERO niczego. Psychicznie już ledwo wytrzymuję. Boję się, że przez to może mi w każdej chwili rozlecieć się związek

To naprawdę jest flustrujące. Większość rówieśników już na swoim, szczególnie ci którzy są w związkach, a ty z rodzicami. Wielu zbnich zarabia znaczmie mniej ode mnie. Część ma farta w życiu i dostają mieszkania za darmo od rodziny, część już na kredycie, a Ty nie możesz, mimo że dobrze zarabiasz.

30 latek pisze do dziewczyny aby przyjechała, bo rodziców nie ma, śmiechu warte.......

#zwiazki #nieruchomosci #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 62
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Upadek rodziny część 1.

Dlatego ślub warto było kiedyś brać , rodziny miały wtedy pewność że można młodym dać albo pożyczyć na mieszkanie, kasa bez procentu od ręki, być może bez zwrotna. A tak żyjecie ani razem ani osobno, a czas leci i nie wróci. Zawieszeni w czasoprzestrzeni dryfujecie.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): To jeździjcie gdzieś na weekendy. Bilety na pociag + wynajem na 1 noc lub 1 dzien urlopu i 2 noce. Trochę glowa odpocznie, zmienicie otoczenie i glowa odparuje. Dodatkowo zobaczycie jak Wam sie układa będąc sam na sam. Jakieś gotowanie razem czy coś. Nie trzeba od razu jechać gdzies do 3miasta czy zakopca. Sa mniejsze miasteczka które mozna zwiedzić, napić sie piwa z lokalnego browaru np. I nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wynajmujecie coś, bo słabo tak urządzić mieszkanie pod Was a po pół roku wyjdzie że nie jesteście w stanie wytrzymać ze sobą. Wynajem nie jest taki zły i zawsze to lepsze niż lata w związku gdzie nie wiecie nawet czy umiecie ze sobą się dogadać w codziennej prozie życia. Znam sporo związków co żyli przez całe studia osobno i po nich któreś kupuje mieszkanie, dostaje mieszkanie czy też wynajmują i
  • Odpowiedz
naprawdę jest flustrujące. Większość rówieśników już na swoim, szczególnie ci którzy są w związkach, a ty z rodzicami. Wielu zbnich zarabia znaczmie mniej ode mnie. Część ma farta w życiu i dostają mieszkania za darmo od rodziny, część już na kredycie, a Ty nie możesz, mimo że dobrze zarabiasz.


@mirko_anonim: jest frustrujące no i?
Tylko ty masz obowiązek się zakredytować, a twoja laska to co?
Wynajmijcie coś razem, podzielcie sue
  • Odpowiedz
Bo nie chcesz komuś płacić


@Kotdog: kolejny przejaw parszywej landfobii w tym kraju. People of Land na każdym kroku są szykanowani i uciskani, czas najwyższy z tym skończyć! Przeklęte rentoidy za darmo wszystko by chciały
  • Odpowiedz
Czyli przy dobrych wiatrach w wieku praktycznie 30 lat pójdę na swoje.


@mirko_anonim: Czyli normalnie, tak jak było kiedyś. Szkoła, studia, praca + wynajem i dopiero jak zaoszczędziłeś na mieszkanie lub wkład, to na swoje. Ja tam nie widzę problemu w wynajmie, bo mieszkałem w życiu w kilku mieszkaniach i miastach, zanim kupiłem swoje. Jak wynajmiecie coś wspólnie z dziewczyną, to nie będzie drogo i przy okazji zobaczysz czy to
  • Odpowiedz
Chcesz uprawiać seks? Oczywiście, że nie, bo za ścianą w jednym i drugim domu rodzice czy rodzeństwo. Dosłownie uprawiamy seks raz albo rzadziej w miesiącu.


@mirko_anonim:
Może cię to nie podniecać, ale kurde twoi starzy się chyba nie krygowali twoją obecnością za ścianą jak mieli ochotę na fikumiku. Drzwi istnieją i całe szczęście nie mieszkamy w Stanach gdzie ściany są z kartonu..
Jak masz jakieś traumy to zawsze można u
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przez rok możecie spróbować wynajmować dwuosobowy pokój. Przed innymi lokatorami nie będziesz się krępował walenia, a i dziewczyna będzie bardziej zadowolona. Przy okazji poczujesz się jak student i może poznasz fajnych współlokatorów. Przez rok zaoszczędzisz kolejne 60k to kredyt też weźmiesz mniejszy dzięki czemu odsetki będą mniejsze. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Działaj! Powodzenia
  • Odpowiedz
to już lepiej chyba raz w tygodniu wziąć pokój w hotelu


@LemurChmur: albo wyskoczyć gdzieś co weekend, przy okazji coś zobaczyć w nowej okolicy i mieć fajne wspomnienia. Zamiast oglądać 4 ściany w kurniku i frustrować się tym że trzeba co miesiąc zrobić gruby przelew januszowi landlordowi.

Cały czas piszę o wynajmie motywowanym przez opa wygodą ruchania ze swoją różową bo co innego jak ktoś ma w domu patologie czy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak się kogoś poznaje to najlepiej jak najszybciej szybko zamieszkać ze sobą, aby zweryfikować jak i tworzyć coś swojego.
Czemu mieszkasz z rodzicami jak masz dziewczynę? Jak nie chce z tobą mieszkać to ją pogoń i niech spada na szczaw.
Wynajmujecie wspólnie mieszkanie i elo. koszty niewielkie bo opłaty na pół i da się normalnie życ. Jak wszystko spoko to później bierzecie ślub aby dostać kredyt i kupujecie mieszkanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim ale jak ludzie kupują mieszkania żeby zabezpieczyć przyszłość swoim dzieciom to mirko dostaje przepotężnego #!$%@?. No bo jak to tak kupić więcej niż jedno mieszkanie, kto to widzioł.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim

Niestety nie wolno ci tak pisać, bo oświecone wykopki już napisały, że w Afryce jest gorzej, a tam się dużo dzieci rodzi i cyk, fajrant, pora na CSa
  • Odpowiedz