Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlazego życie jest takie gówniane?

Mam prawie 28 lat i nadal mieszkam z rodzicami, dziewczyna jest z innego miasta i czuję się przez mieszkanie z rodzicami zupełni jakbym miał jakieś 15 lat.

Zero prywatności, zero niczego, z dziewczyną jak szczyl się widzę 1-2x w tygodniu. Chcesz uprawiać seks? Oczywiście, że nie, bo za ścianą w jednym i drugim domu rodzice czy rodzeństwo. Dosłownie uprawiamy seks raz albo rzadziej w miesiącu. Na wynajem nie pójdziemy, bo nie jesteśmy takimi debilami, aby komuś płacić. Po wszelkich opłatach oszczędzam miesięcznie 5 tysięcy złotych. Mam uzbierane grubo kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale nagle się dowiedzialem, że nie dostanę kredytu, bo nie mam umowy na stałe i mi bank nie da kredytu..... umowę na stałe dostanę dopiero za ponad rok. Czyli przy dobrych wiatrach w wieku praktycznie 30 lat pójdę na swoje. Zero prywatności, ZERO niczego. Psychicznie już ledwo wytrzymuję. Boję się, że przez to może mi w każdej chwili rozlecieć się związek

To naprawdę jest flustrujące. Większość rówieśników już na swoim, szczególnie ci którzy są w związkach, a ty z rodzicami. Wielu zbnich zarabia znaczmie mniej ode mnie. Część ma farta w życiu i dostają mieszkania za darmo od rodziny, część już na kredycie, a Ty nie możesz, mimo że dobrze zarabiasz.

30 latek pisze do dziewczyny aby przyjechała, bo rodziców nie ma, śmiechu warte.......

#zwiazki #nieruchomosci #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 62
  • Odpowiedz
  • 278
Czyli ryzykujesz swoje zdrowie psychiczne, związek z dziewczyną bo nie chcesz wynająć mieszkania na rok? Ludzie wynajmują latami i żyją. Bo nie chcesz komuś płacić, no ludzie, a jak idziesz do sklepu po jedzenie to też komuś płacisz, tak samo jak od kogoś wynajmujesz mieszkanie.
  • Odpowiedz
ale nagle się dowiedzialem, że nie dostanę kredytu, bo nie mam umowy na stałe


@mirko_anonim: nagle się dowiedziałeś? Masz 30 lat i nagle się dowiedziałeś o czyms co się nigdy od 30 lat nie zmieniło?

Ty nie możesz, mimo że dobrze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bzykałem się nawet w airbnb z nieszczelnymi drzwiami ZE SZKŁA MLECZNEGO kiedy jej rodzice spali na kanapie obok (co prawda za ścianą, więc nie mieli wglądu bezpośrednio w szkło).
Do dziś mi ona mówi, że to był jeden z lepszych naszych seksów w życiu, a minetę innego dnia w tym samym pomieszczeniu (przed jej wyjściem do koleżanki) kiedy musiała się wyciszać poduszką w ustach wspomina do tej pory.

Szukasz
  • Odpowiedz
ale nagle się dowiedzialem, że nie dostanę kredytu, bo nie mam umowy na stałe i mi bank nie da kredytu


@mirko_anonim: jak nagle? wcześniej myślałeś że dostaniesz? może pogadaj z jakimś pośrednikiem od kredytów co się zna co musisz zrobić aby dostać szybciej.
  • Odpowiedz
Na wynajem nie pójdziemy, bo nie jesteśmy takimi debilami, aby komuś płacić.


@mirko_anonim: To przestań jęczeć, bo faktycznie brzmisz jakbyś mentalnie był nastolatkiem. Właśnie po to ludzie wynajmują mieszkanie, żeby mieć odrobinę prywatności od rodziny. Coś za coś.
  • Odpowiedz
@Kotdog: xDDD i gość ma #!$%@?ć dajmy na to 1.5k na mieszkanie, zamiast tą kasę oszczędzać?

Jesteście typowymi robakami z tamim myśleniem.
Mam takiego znajomego, gość już chyba z ok 100k na wynajmy #!$%@?ł przez kilka lat, a nadal nie ma kredytu na mieszkanie, ale po co kredyt wziąć i splacać swoje, lepiej komus splacac, ale co pomieszka sam z różową to jego
  • Odpowiedz
  • 10
@mirko_anonim za rok będziesz miał uop, a potem minimum w lata u tego samego pracodawcy byś był jakkolwiek wiarygodny. Także to założenie że przy trzydziestce pójdziesz na swoje jest praktycznie nierealne xD
33 lata, kupicie swoje, wprowadzicie się i po pół roku rozstanie bo mentalne dzieci pierwszy raz ze sobą zamieszkają i okaże się że nie pasują do siebie xD graty
  • Odpowiedz