Wpis z mikrobloga

Znajomy wysłał mi linka ze leje z wykopów co #!$%@?ą, żee stare premium to awaryjne jest i sie psuje co chwilę XD

Tymczasem cała polska powiatowa takimi lata i nic sie nie dzieje XDD, sam juz 2 rok lata E39 w które włożył z 700 zł na jakieś pierdoły. Tylko jest jak mówi, trzeba nie być debilem i nauczyć sie podstaw mechaniki zeby wiedziec czy warsztat cie nie chce okraść, coś zrobić przy wozie samemu albo wiedzieć czy daną awarie można olać czy trzeba ją zrobic zeby wóz latał dalej bez wiekszych problemów.

Cała polska powiatowa lata głównie ponad 20 letnimi wozami, często nawet 30 letnimi i są to ludzie co w większości większe przebiegi robią niż burżuazja z miasta XD bo latają do kołchozu czesto po 30-40 km w jedną strone audi z '95. A wy kupujecie fury z salonu i jesteście dymani przez dealerów który nawet nie chcą wam usuwać fabrycznych usterek xDDDD

#pokazauto ziomka

#motoryzacja #samochody
SzubiDubiDu - Znajomy wysłał mi linka ze leje z wykopów co #!$%@?ą, żee stare premium...

źródło: flagshit

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu: podpisuje obiema rencami (mieszkam niedaleko ukrainy)
sam mam stare daewoo w gazie, żuka, a dookoła mnie 20 letnie audice i beemki i kazdy jakos sobie radzi xD
chyba ze ktos bogatszy to kupuja nowsze beemki ale generalnie tak to wyglada jak wyjedziesz poza wieksze miasta
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu:

bo nie jest problemem posiadanie 20-letniego auta ktore masz juz powiedzmy od dluzszego czasu i doskonale wiesz co sie z nim dzieje, co kiedy robiles i co dopiero bedziesz musial robic
problem to kupowanie dwudziestolatka z cholera wie jaka historia
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: taa to napraw klimę w takiej bemce... Ja w astrze całą sprężarkę za 200zł z gwarancją kupiłem, a teraz sprawdź ceny dla takiej bmw.... Zanim zaczniesz się śmiać z mojej asterki to tak się składa, że to akurat wersja 2.0T zrobiona na 250 kucy, więc te Twoje bmw może mi ssać pałę
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: też mam takiego gruza z 1998 roku, ale 7er, m52b28 nie do #!$%@? jak zmieniasz olej, nic mi się tam nie zepsuło prócz rzeczy które trzeba wymieniać na czas bo się zużywają, jeździ, robi kilometry jak durne i cieszy jak sobie wrzucam sporta i daje mu w #!$%@?, 193 km zupełnie wystarczające żeby się poruszać. Samochód ponad 5 metrów, skóra w środku, wygodnie na trasy, pali 15 litrów gazu.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ta a później się okazuje że swojego powiatu nie opuszczają bo ostatnim razem jak byli w mieście w korkach to samochód się przegrzał xD z wiochy do wiochy da się właśnie nawet największym gruzem dojechać a jak padnie to na pobocze i Heniek coś zaradzi
Takie auto zawsze jest gorsze, starzeje się dosłownie wszystko, każda gumka, śrubka, mocowanie. To jest tykająca bomba a naprawienie wszystkiego naraz jest droższe niż
  • Odpowiedz
Tylko jest jak mówi, trzeba nie być debilem i nauczyć sie podstaw mechaniki zeby wiedziec czy warsztat cie nie chce okraść, coś zrobić przy wozie samemu albo wiedzieć czy daną awarie można olać czy trzeba ją zrobic zeby wóz latał dalej bez wiekszych problemów.


@SzubiDubiDu: a to spoko, już buduje kanał i uczę się mechaniki, po co mi nowy bezobsługowy samochód xD

copium to jest nowa kija z salonu która
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: nowe auta są zdecydowanie bezpieczniejsze. Ja zawsze kupuje auta 5-6 letnie i sprzedaje po ok 3 latach i oprócz wymiany klocków nic w nich nie robię. Np. do Chorwacji nie pojechałbym z dzieckiem 20 letnim autem. Autem 5 letnim tak.
Jak ktoś jeździ po okolicy to nie ma potrzeby mieć nowego auta, można 20 letnim. Gdzieś dalej to jednak wole nowsze

TO wszystko zależy od potrzeb.
Jednemu wystarczy rower
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Traktowanie rad z tego serwisu na poważnie XD
Wykopek nie potrafi sobie zawiązać sznurówek, wiec ewentualna naprawa taka jak na przykład wymiana żarówki = stary złom mi się zepsuł!!!11
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: beka to jest z ludzi co zarabiaja 3000 i kupuja jakies #!$%@? bmw i jezdza #!$%@? bo nie stac na naprawy.
Mnie stac na nowe auto tak powiedzmy za 120-140k, ale wole jezdzic „20 letnio klaso premium” bo sie nie #!$%@?, czesci juz tanie, sam naprawiam, wielki silnik, duzo pali (XD), wygodne, szybkie, jak ktos #!$%@? albo rozjebe o drzewo to nie szkoda jak nowki, nie sram pod sklepem
  • Odpowiedz
  • 1
taa to napraw klimę w takiej bemce... Ja w astrze całą sprężarkę za 200zł z gwarancją kupiłem, a teraz sprawdź ceny dla takiej bmw.... Zanim zaczniesz się śmiać z mojej asterki to tak się składa, że to akurat wersja 2.0T zrobiona na 250 kucy, więc te Twoje bmw może mi ssać pałę


@4mmc-enjoyer: mam 30letnią tojote z v6 (a kolega 23 letnie bmw) i w mojej toyocie naprawa klimy która
  • Odpowiedz