Wpis z mikrobloga

Wczorajszy mecz z Francją odpuściłem, ale dzisiaj wyświetlił mi się na fb karniaczek Boberta... matko jedyna, to jakaś karykatura strzału. Za takie wykonanie rozbiegu "na raty" powinna być żółta kartka i profilaktyczny kop w dupę. Szkoda, że sędzia zdecydował się powórzyć, byłoby to idealne podsumowanie występu naszej repry na tych mistrzostwach.

#mecz #lewandowski
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kratofel123: wszyscy tak hejtują Lewego za tego karnego, że aż postanowiłem sprawdzić statystyki, czy taki sposób wykonywania się sprawdza:

1. Erling Haaland (Manchester City) - Haaland has maintained a remarkable penalty conversion rate of 91.11%, scoring 41 out of 45 attempts.

2. Robert Lewandowski (Barcelona) - Lewandowski has an impressive conversion rate of 89.53%, scoring 77 penalties and missing only 9 throughout his career.

3. Bruno Fernandes (Manchester United) - Fernandes has a conversion rate of 89.47%, scoring 51 penalties out of 57 attempts.

4. Sergio Ramos (Sevilla) - Ramos, known for his composure under pressure, has a conversion rate of 86.48%, with 32 successful penalties from
  • Odpowiedz
Więc na co liczycie z tym swoim bólem d--y? xD


@Emes91: może na to że jeden z najlepszych strzelców na świecie będzie walił do bramki lufy aż miło, a nie odprawiał jakieś mambo jumbo
  • Odpowiedz
@kratofel123: po to są przepisy i sędzia na boisku żeby wykopki ustalały jak można strzelać xD
Też mnie to w-----a, ale jeśli tylko to zgodne z przepisami i skutecznie robi bramkarza w c---a to czemu miałby to zmieniać? "bo dziwnie wygląda dla wykopka"
  • Odpowiedz
@kormikez: Większość tych karnych Lewy strzelał w swoim prajmie. Gdyby miał dojść do takiej liczby jak Ronaldo to tendencja byłaby mocno spadkowa. Wystarczy sobie wyobrazić teraz taki konkurs: Ronaldo vs Bobek, po 10 karnych na głowę. Jak myślicie kto by wygrał i jakie by były kursy xd
  • Odpowiedz
@OnionBishop

@kratofel123: zabawniejsze było jak z nieznanych powowodow zaczął szarpać bramkarza Francuzów i dostał z łokcia w mordę zasłużenie


Te nieznane powody to uniemożliwienie Francuzom wyjścia z szybką kontrą w momencie, gdy nasi obrońcy znajdowali się w pobliżu pola karnego rywali po rzucie różnym. Z tego samego powodu Zalewski łapał za
  • Odpowiedz
XD

Dzięki temu mambo jumbo Lewy jest jednym z najskuteczniejszych egzekutorów karnych. Ale co tam statystyka, wykopkom się nie podoba, Robert musi zmienić sposób strzelania xD


@potatowitheyes: ME w 2004 roku wygrała Grecja strategią mocno defensywną + grą z kontry. Było to w uj nieatrakcyjne dla widza, takie obwarowanie się na swoje połowie, ale w wykonaniu Greków na tyle skuteczne, że sięgneli po tytuł. Tak jest i w przypadku karniaczków
  • Odpowiedz
Wystarczy sobie wyobrazić teraz taki konkurs: Ronaldo vs Bobek, po 10 karnych na głowę. Jak myślicie kto by wygrał i jakie by były kursy xd

@MaddieBaddie: Po co tak spekulować jak można spojrzeć na dane? W ostatnich 2 sezonach:
Lewy: 13 strzelonych na 14 wykonywanych (93%)
Ronaldo: 13 strzelonych na 15 wykonywanych (87%)
Dodam, że podałem 2 sezony na niekorzyść Lewego, bo w sezonie 2023/24 ma 100% (6/6) i uznałem,
  • Odpowiedz
. Robert Lewandowski (Barcelona) - Lewandowski has an impressive conversion rate of 89.53%, scoring 77 penalties and missing only 9 throughout his career


@kormikez: drewniak ma szczęście, takie szczury po ziemi, daj spokój. David Luiz jak p--------ł to było cos
  • Odpowiedz
@kormikez: skuteczności nie można mu odmówić, wszakże liczby nie kłamią, no ale człowiek ma jednak ochotę wydłubać sobie oczy jak to widzi ¯\(ツ)/¯ kiedyś jego karniaczki to była uczta dla oka
  • Odpowiedz