Wpis z mikrobloga

Miałem mala szkodę. Mam wariant aso w AC i autoryzowany serwis stwierdzil wymiane wgniecionej aluminiowej maski. Hestia wysłała swojego rzeczoznawce, który bez informowania mnie, wyslal do serwisu ocene ze zaplaca jedynie za malowanie/szpachlowanie maski. Pozostałe elementy już będą wymienione.

Troche mnie to wkurza bo auto choć ma parę lat było w oryginale a teraz bedę jeździć ze szpachlą. Czy w ogóle jest szansa odwołać się od tego i zarzadac wymiany maski? #motoryzacja #ubezpieczenia #ubezpieczenie #ubezpieczenieoc
  • 11
  • Odpowiedz
@RolnikSamWdolinie: Jeśli masz to na piśmie, że firma nakazała szpachlowanie, to kręć małysza łącznie z PBUK/KNF/RF że firma oszczędza na Twoim bezpieczeństwie i niezgodnie z rekomendacjami wydanymi przez KNF (vide google: rekomendacje likwidacji szkód KNF), a w innym przypadku dzwoń/pisz do Hestii i poproś o konkretny artykuł z OWU który mówi że w takim przypadku nie zapłacą za wymianę uszkodzonego zderzaka (no chyba że faktycznie nadaje się do prostowania, a
  • Odpowiedz
@cwlmod: Wiele rzeczy widziałem, ale z chęcią bym przygarnął taką wycenę z Hestii z wyliczeniem szpachlowania w wariancie ASO XD Przecież jakby taki dokument ujrzał światło dzienne, to nie dość że by Hestia po dupie ostro dostała od w/w urzędów, to jeszcze od agentów i klientów XD

Na każdym szkoleniu z Hestii przez kolejne 10 lat bym wypominał taki przypadek, jakbym słyszał standardowe achy i ochy nad ich likwidacją XD
  • Odpowiedz
Szkoleniu? Czym się zajmujesz?


@cwlmod: No sprzedażą ubezpieczeń :) Multi.

Czyli szpachla to zawsze druciarstwo?


@cwlmod: jak widzisz gdzieś szpachlę na aucie, to możesz mieć 100% pewności że to nie była likwidacja bezgotówkowa, tylko ktoś wziął pieniądze do ręki i żeby wydać jak najmniej poszedł w takim kierunku :)
  • Odpowiedz