Wpis z mikrobloga

@armagedon444: Teraz Państwo powinno dopłacić "młodym" w kredycie Na Start, żeby Pan mógł wyjść z inwestycji z marżą 50% jak na flippera przystało.

Za BK2% powinna być komisja śledcza dla Waldemara Budy i całego tego układu deweloperskiego
  • Odpowiedz
@armagedon444: mnie to zastanawia jaki proces myślowy przechodzi osobę, która wystawia tego typu rzeczy na FEJSBUKA.
Serio? Że jakiś biznesmen mający tak o z 10 milionów przegląda sobie kotki i pieski a tu nagle o #!$%@? inwestycja 24 mieszkania!!!!!! Kupuje !! Skreca mnie jak sobie pomysle że potem dzwonisz i mówisz "dzień dobry ja z fejsbuka interesują mnie te 24 mieszkania"
  • Odpowiedz
  • 21
@majkel88 Nie będziesz posiadał nic i będziesz szczęśliwy xD

Zresztą to jest takie odwracanie kota ogonem bo nikt nie mówi że każdy powinien mieć własnościowe mieszkanie (cokolwiek to znaczy) tylko chodzi o szanse posiadania takiego i niekonkurowania ze spekulantami którzy wykupują hurtowo mieszkania i zawyżają ceny.

Ale wiadomo, feudalizm jest dobry
  • Odpowiedz
@armagedon444 nie no mogę przecież, muszę tylko cofnąć się w czasie o kilka lat, znałeść robotę i liczyć że dobrze zapamiętałem wachania na giełdzie oraz krypto z ostatnich kilku lat
Wszystko jest osiągalne xD
  • Odpowiedz