Wpis z mikrobloga

@tellet:

jeśli nie ptorafisz zapewnić mu dobrego startu to może faktycznie tak- ale to z kolei znaczy, że na tym obrazku i tak lufa do skroni, bo ledwo siebie utrzymujesz xD

Wiesz, że teraz mówisz o jakichś 70%(jeśli nie więcej) społeczeństwa tego kraju? XD

czyli akcja najpierw T4, a potem untermenschen, żeby nie przekazywali biedy, tylko opakowana w trochę quasi-postępowej ideologii, bardzo ładnie nam się pan tutaj przedstawił xD

Jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Wraczek
Jeśli macie gorszy okres / chwilowe załamanie to pomyślcie o tym że macie ujadające dzieci które czekają na ciebie, dzień od razu staje się lepszy (ʘʘ)
#dzieci
  • Odpowiedz
@Wraczek: czego nie rozumiesz?? Zostałeś wmanipulowany w podążanie za szkodliwą ideologią. Idź sprawdź kto to robi, jakie organizacje, z właścicielami o jakim pochodzeniu. Nie zrobię tego za Ciebie, odkryj to sam, zanim będzie za późno ;)
  • Odpowiedz
Wiesz, że teraz mówisz o jakichś 70%(jeśli nie więcej) społeczeństwa tego kraju? XD


@Zgrywajac_twardziela: tak tak, 70% polaka hodowlanego żyje pod kreską. Ja wiem że ojkofobia w narodzie silna, ale to już jakieś wyliczenia prosto z wysokich obcasów albo gazwybu xD
  • Odpowiedz
@tellet: Jaki procent Polaków więc Twoim zdaniem stać na zapewnienie dobrego startu dzieciom, i czym jest ten dobry start, w takim przypadku? Szczególnie to drugie mnie interesuje, bo coś czuję, że od Rothschildów zaraz dojdziemy do biedaka robaka którego nie stać na własne mieszkanie, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wraczek: zdecydowanie nie w takim tonie jest Twój wpis ;) nie musisz świadomie podążać za jakąś ideologią czy myślą, by ulegać jej wpływowi.
  • Odpowiedz
Myślisz że twoje dzieci z chęcią będą cię poscierać na starość?


@Wraczek: Nie będę tego wymagał od moich dzieci. Jeśli będę dobrym ojcem, jest szansa, że same będą chciały pomóc mi na starość :)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Dobry start to taki, że nie mówisz młodemu "skończyłeś 18 lat, #!$%@?" - Jeśli ty tak miałeś to współczuję, ale nie mierz innych swoją miarą.
Ludzi "nie stać" a jakoś te kredyty dostają i jeszcze im się zostaje po opłaceniu raty, nierzadko na dziecko również. Jeśli ich rodzice nie myśleli jak obecni quasipostępowi antynataliści, to również im coś pomogą- ten schemat jakośtyle lat działał, tylko teraz się okazuje, że
  • Odpowiedz
@tellet: Hmm, nie wiem, może dlatego, że to państwo za tę opiekę pobierało niemały % pensji? XD
Może właśnie dlatego przestało teraz działać bo ludzie sobie uświadomili w końcu, że są wiecznie robieni w #!$%@? i nigdy w ten sposób do bogactwa nie dojdą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@krystekw2: mi najbardziej obrzydzają posiadanie dzieci ich rodzice, którzy to ciągle jęczą jak to jest ciężko i jak mi zazdroszczą xD Część się opamiętała jak zwróciłem uwagę, że chyba nie są zbyt zadowoleni z posiadania swoich pociech.
  • Odpowiedz
którzy to ciągle jęczą jak to jest ciężko i jak mi zazdroszczą


@msy: to ten typ ludzi, który narzeka na wszystko, bo jest atencyjną bulwą. Gdyby nie mieli dzieci, to by narzekali na ich brak. Albo na coś jeszcze innego.
  • Odpowiedz
@msy: z tym gadaniem ze ci zazdroszczą to fakt słabo, ale parcie do lukrowania rodzicielstwa i zakaz mowienia o trudnosciach, przyznawania się do swojej slabosci to też abominacja, prosta droga do wypalenia rodzicielskiego.
  • Odpowiedz
@Wraczek: ostatnio jest jakiś dziwny trend szczycenia się tym, że nie ma się dzieci. Sam nie mam gówniaka, ale osiągnąłem chyba większe rzeczy w życiu i mam lepsze powody do chwalenia się, niż brak dziecka.

O #!$%@? w tym chodzi? Nudne życie? Zazdrość?
  • Odpowiedz