Wpis z mikrobloga

w jaki sposób będzie ona zapewniona to już problem Państwa


@Wraczek: Ok zobaczymy czyj to będzie problem xD

jeśli jej nie będzie to z jakiej racji potrącają mi to z
  • Odpowiedz
@Wraczek: wystarczy sobie dzieci odpowiedni wychować, ja tam na syna nie narzekam, czasem daje w kość, ale tak poza tym to kochane dziecko jest. Wręcz jak mam gorszy okres to syn mi dodaje otuchy i od razu zapominam o problemach jak muszę z nim gdzieś iść, jakieś LEGO złożyć, pobawić się ,etc. Odcięga mi myśli od np. problemów w pracy
  • Odpowiedz
@tellet:

dostaniesz taką fajną tabletkę do gęby jak kot do gardła, która problem państwu rozwiąże

Jak dla mnie spoko, na pewno lepsze to niż być ciężarem dla rodziny/obcych osób. Eutanazja na życzenie to cywilizacja, a nie średniowiecze i kult cierpienia w zasranym pampersie ¯\(ツ)/¯

był chłop nie ma chłopa, osiągnął całe nic, bo nic się nie zostało xD

Dokładnie tak jak po każdym pro-nataliście ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

ale już gdyby każdy myślał jak ty to by był problem, bo nie miał by się kto tobą fizycznie opiekować.

Gdyby każdy myślał jak on, to nikt by nie utrzymywał status quo obecnego systemu ¯\(ツ)/¯

Były by tylko same takie stare dziady jak ty co same potrzebują pomocy. Swoim chojrakowaniem obarczasz zwyczajnie dzieci innych ludzi. To one będą przyszłymi lekarzami, którzy będą takich starych dziadów jak ty leczyć, śmieciarzami
  • Odpowiedz
  • 8
Największe osiągnięcie przeciętnego wykopka: nie zrobienie dzieci.
Jeśli teraz czujecie się zmęczeni to pomyślcie że istnieją jakieś dzbany które #!$%@? ćwiczą na siłowni albo biegają xDDD beka z nich
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos: "musisz się rozmnażać, to jest nasz cel, przedłużyć gatunek, rozumiesz? MUSISZ"

@erixon Jeśli to będzie w przyszłości problem to zarówno twój jak i mój. Myślisz że twoje dzieci z chęcią będą cię poscierać na starość?, jeśli taki masz plan na swoją opiekę to jest to niebywale egoistyczne podejście.
  • Odpowiedz
Eutanazja na życzenie to cywilizacja


@Zgrywajac_twardziela: dopóki myślisz, że życzenie jest twoje, ale historia pokazuje, że przecież nikt by czegoś takiego nie zrobił drugiej osobie, co nie?

Dokładnie tak jak po każdym pro-nataliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: rotschildowie i inne bogole zdają się nie wyznawać antynatalizmu, ciekawe czemu?
  • Odpowiedz
@tellet:

dopóki myślisz, że życzenie jest twoje, ale historia pokazuje, że przecież nikt by czegoś takiego nie zrobił drugiej osobie, co nie?

Toż to kolejny argument za tym by ni powoływać nowej istoty to życia w tak skrajnie zepsutym świecie, czyż nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rotschildowie i inne bogole zdają się nie wyznawać antynatalizmu, ciekawe czemu?

Osoby o takim statusie jako tako mogą jeszcze się
  • Odpowiedz
@Wraczek: choć czasami jest ciężko, to nie ma nic bardziej wartościowego niż posiadanie dzieci. Można sobie różne rzeczy myśleć, że bez dzieci robisz co chcesz i kiedy chcesz (co jest prawdą), ale nic tak nie rozwija jak miłość do dzieci i chęć bycia lepszym dla nich (i dla siebie przy okazji też).

Oczywiście można też mieć wywalone i jedyne co wtedy się ma z posiadania dzieci to frustracja. Ale mówię
  • Odpowiedz
Poza dużymi miastami są niższe zarobki więc ludzi tak samo nie stać na mieszkania (σ ͜ʖσ)


@Zgrywajac_twardziela: no i kolejna gówno prawda. Porównaj sobie lokalne zarobki w mniejszych miejscowościach z lokalnymi cenami nieruchomości. Średnie wynagrodzenie w mojej mieścinie to jakieś ~8k brutto, w Warszaffce to ponad 10k, a ceny mieszkań mamy ponad dwukrotnie niższe. Ceny dosłownie wszystkiego też mamy niższe. Małe miasta
  • Odpowiedz
Toż to kolejny argument za tym by ni powoływać nowej istoty to życia w tak skrajnie zepsutym świecie, czyż nie?


@Zgrywajac_twardziela: jeśli nie ptorafisz zapewnić mu dobrego startu to może faktycznie tak- ale to z kolei znaczy, że na tym obrazku i tak lufa do skroni, bo ledwo siebie utrzymujesz xD

Bądźmy poważni, jedyne co znaczna większość Polaków przekaże swoim dzieciom to jarzmo biedy xD


@Zgrywajac_twardziela: czyli akcja
  • Odpowiedz