Wpis z mikrobloga

Co jest urwa z tymi p0lakami-kier0wcami xD Jade 50 (idealnie rowne wg wskazan gps, wiec przecietny kierowca mial na loczniku wiecej niz 50) w zabudowanym i kazdy chcial mnie wyprzedzac XD

Serio jest tak, ze jezdzac codziennie po Niemczech czlowiek jezdzi z kultura, a tutal wlacza sie w czlowieku cham i agresja na drodze…
#polskiedrogi #polska #prawojazdy
  • 122
  • Odpowiedz
@bronx: moim zdaniem to wcale nie jest spieszenie sie gdzies, tylko potrzeba udowodnienia komus ze jest sie lepszym. Wiekszosc ludzi #!$%@?, a pozniej stoja na czerwonym kolo ciebie, kiedy jechales zgodnie z przepisami. Albo #!$%@?, a pozniej wloczy sie po galerii handlowej, wiec czasu maja az nadto. Ale trzeba pokazac jakiemus DEBILOWI co nie umie jezdzic, ze pan i wladca drogi, krol predkosci, jezdzi szybko ale bezpiecznie i jego fura
  • Odpowiedz
  • 0
@melon_musk Oczywiscie najlepsze powody maja kierowcy tira wyprzedzajacy w zabudowanym xD Wpis w sumie dodalem po tym jak mnie kierowca tira chcial wyprzedzic, bo osobowki mnie nie ruszaja
  • Odpowiedz
@w__w: to też zależy gdzie, mieście czy na osiedlu 50 to wystarczająco o ile nie dużo. Na wsim polu pośrodku niczego gdzie znak "teren zabudowany" jest chyba tylko po to żeby ludziom życie utrudniać to 50 faktycznie za wolno.
  • Odpowiedz
@bronx: ja tam pierdzielę i po dziurach jadę 30 km/h, albo jak są pasy i spory ruch pieszych. Tak samo jak zapala się czerwone światło to sobie zwalniam i toczę się do skrzyżowania najlepiej, żeby się nie zatrzymywać tylko ruszyć już na zielonym.
Polacy to idioci niestety i jeżdżą na zderzaku.
  • Odpowiedz
@w__w: właśnie jestem w Hiszpanii. Jak jechałem 1-10 więcej niż przepisowo to potrafili mnie na podwójnej ciągłej wyprzedzić.
To samo jak byłem we Włoszech, tam to nawet na czerwonym i na pasach wyprzedzali.
Więc nie wiem gdzie wy tych wszystkich idealnych kierowców widzicie za granicą.
  • Odpowiedz
Co jest urwa z tymi p0lakami-kier0wcami xD Jade 50 (idealnie rowne wg wskazan gps, wiec przecietny kierowca mial na loczniku wiecej niz 50) w zabudowanym i kazdy chcial mnie wyprzedzac XD


@w__w: Te 50 też na rondzie jedziesz tak sztywno? Lub w zakrętach? Albo jak śnieg lub lód jest na drodze?

Nie popieram #!$%@?ów, którzy pomylili ulice z torem wyścigowym i przekraczają prędkość x2 lub x3, ale nic tak nie #!$%@? mnie jak ludzie z gwoździem wbitym w łeb, że przepisy to spisał sam Mojżesz od Jahwe i te przepisy są adekwatne do rzeczywistości, czyli warunków i infrastruktury. Jak są drogi przelotowe przez miasto to dlaczego nie miałyby mieć ograniczeń miejscowych do 70,80 czy 100 jak jest chyba w
  • Odpowiedz
@w__w: wczoraj jechałem "na trasie" 60 licznikowo w zabudowanym. Przez całą wioskę na dupie siedział mi gość jakąś rozsypującą się mazdą. Przed końcem terenu zabudowanego mnie wyprzedził i przez odcinek w terenie niezabudowanym jechał przede mną 60 km/h, żeby zaraz po wjeździe do kolejnej wioski przyśpieszyć do 70-75 :) Zajebista logika
  • Odpowiedz
@w__w: zrobilem po niemczech +500k km, nigdy nie zdazyło mi sie zeby ktoś na mnie zatrąbił czy puścił oczko bo za wolno jechalem, ten problem w niemczech nie istnieje. Po Polsce nie nawidze jezdzić - to jest dla mnie kara.
  • Odpowiedz
Polak myśli tylko o sobie i żeby jemu było wygodnie i dobrze. Jak zrobi coś dla innych czy pomyśli o innych to już ma poczucia,że jest #!$%@? i ktoś go oszukał. Musisz być zawsze pewny,szybki i przebiegły. Lepszy od innych.


@guma888: Dokładnie. I to stoi u podstaw społeczeństwa. Tworzenia firm, społeczeństwa, rozwoju państwa, współdziałania niekoniecznie dla wspólnego dobra, ale przynajmniej tak, by innym nie zaszkodzić przy okazji. I tak jest
  • Odpowiedz
Co jest urwa z tymi p0lakami-kier0wcami xD


@w__w: masz prawo jechać 50, ale jesteś pewny, że tylko o prędkość chodzi?

Z doświadczenia wiem, że u większości tych zbyt mocno "przepisowych" -20-0 km/h względem ograniczenia w parze też idzie przyspieszanie 0-50 w czasie 10 sekund (no bo gdzie się spieszyć, jestem panem tej drogi), często brak stałej prędkości (jazda 35-50 na 50) oraz inne dziwne zachowania. Więc może i te 50 jedziesz, ale osiagasz je po 10 albo 15 sekundach
  • Odpowiedz