Wpis z mikrobloga

Co jest urwa z tymi p0lakami-kier0wcami xD Jade 50 (idealnie rowne wg wskazan gps, wiec przecietny kierowca mial na loczniku wiecej niz 50) w zabudowanym i kazdy chcial mnie wyprzedzac XD

Serio jest tak, ze jezdzac codziennie po Niemczech czlowiek jezdzi z kultura, a tutal wlacza sie w czlowieku cham i agresja na drodze…
#polskiedrogi #polska #prawojazdy
  • 122
  • Odpowiedz
@w__w: mam tak notorycznie w jednym miejscu xD

Wiocha między dwoma lasami. Ja tamtędy jeżdżę w porywach 6x dziennie. Z policjantami którzy tam suszą raz w jednym raz w drugim miejscu, pjony już zbijam i heheszkuje

Ja wiem żeby tam jechać 40 bo mi jakoś szkoda punktów i kasy. Ale siądze mi taki na dupie, poci się, buja między pasami, czasem wyprzedza na podwójnej ciągłej i pasach, czasem mają szczęście czasem nie
  • Odpowiedz
bo w DE to moga skitrac fotoradar w tych znakach co stoja przy drodze, a w PL jest wielka akcja predkosc, milicjanty ystawiaja sie za krzakami i lapie pierwszego, reszta widzac mruganie swiatlami zwalnia do 35-40, zeby przypadkiem nie przekroczyc 50. Te akcje sa, zeby zarobic na mandatach, a nie poprawic bezpieczenstwo, czy myslenie kierowcow!


@janusz-lece: w efekcie czego niemcy używają blitzera częściej niż polacy janosika ( ͡
  • Odpowiedz
czasami robię taki eksperyment


Jadę 50 - gość na zderzaku
Przyspieszam do 60 - gość dalej bliziutko
Jadę 70... - gość ani na trochę się nie oddalił xD

@
  • Odpowiedz
@w__w p0laki to debile.

A najgorsze ci w bmw, audi oraz ci co mają kasę, bo to już osobny podgatunek człowieka.

Jadę w sobotę nad morze i na a4 koło wroclawia (hitlerowka bez pasa awaryjnego) ruch jak cholera ale wymijanie raz prawym, raz lewym, trabjenje i tez miganie itd xD
Na minutę 5 sytuacji niebezpiecznych. Jadę prawym, bo więcej niż 80 i tak nie pojedziesz. Co ciekawe dość dużo ciężarówek a i tak debile raz prawy, raz lewy i mruganie xD Co mam #!$%@? tira przedemna
  • Odpowiedz
@bronx: @w__w

Ja zauważyłem, że najbardziej się śpieszy tym co mają najgorsze złomy. A jak już widzisz, że obok kierowcy siedzi żona / partnerka, a z tyłu dzieciak, to wiesz, że taki seba chce jak najszybciej wydostać się z tego pudła w którym musi spędzać czas z rodziną.

Byle tylko usiąść na fotelu przed telewizorem, otworzyć piwko i przepełzać jakoś życie - ambicje ameby.
  • Odpowiedz
@w__w: Po prostu statystyczny polski kierowca jest chory jak ma przepisowo jeździć i ogólne polska pogarda do wszelakich przepisów połączona z "nie mów mi jak mam żyć" i przeświadczenie, że ja tu jestem panem. Plus dla polaka nie istnieje nikt inny na drodze, jestem tylko ja a reszta to "przeszkadzajki" na mojej drodze.
  • Odpowiedz
@w__w: jak widzę za sobą takiego #!$%@? to jeszcze delikatnie zwalniam, żeby uśpić jego czujność i chwilę przed końcem zabudowanego redukcja na dwójkę i gaz do dechy do 7000 obrotów XDD potem już stałe 120/130 i gość jest w szoku, bo 20 letnie auto mu #!$%@?ło XD raz mi się tak udało zrobić z jakimś dresem w M3 XDD to samo z jakimś nowszym Mercem w SUVie
  • Odpowiedz
@w__w: Bo oni jeżdżą "płynnie", czyli cały czas 70. Często spotykam takich jeżdżąc po małopolsce. Przez cały obszar zabudowany siedzi mi 3 metry z tyłu gdy jadę ok 57-60 (czyli "za wolno" jak mniemam). Poza obszarem przyspieszam sobie do 90-100 i widzę jak pacjent w tylnym lusterku się oddala. Ale w następnym obszarze znowu mnie dogania :). W końcu coś w nim pęka i po którymś razie w zabudowanym mnie
  • Odpowiedz
@Karbon315

>jadę na tempomacie 120km/h(wskazanie auta=rzeczywista prędkość


@MamByleJakiNick: Mam dość duże wątpliwości czy wskazanie pokrywa się z rzeczywistą prędkością. Równie dobrze możesz jechać kilka kilometrów wolniej.


Sprawdzałem kilkukrotnie, nawet dwoma różnymi telefonami jednocześnie - wszędzie wskazania identyczne. Być może specyfika auta z USA, które nie było w sprzedaży w UE
  • Odpowiedz
@w__w: Bo nie bierzesz pod uwagę tego że w niemczech drogi 50--tki są na dojazd po bułki do sklepu, a polsce drogi krajowe lecą przez środek miasta. Jak byś miał do przejechania 200 km po 50tkach to tez byś zaczął wyprzedzać gdzie się da.

Nie usprawiedliwiam kierowców... mają jeździć przepisowo. Ale problem jest z braku dróg ekspresowych/autostrad.

Jeszcze ci #!$%@? szosowi rowerzyści, brak chodników... światła na krajówce przy szkole, kościele...
  • Odpowiedz
Po tej drodze policja jeździ 70 km/h. Jak myślisz: jaki obowiązuje na niej limit?


@Tja88: W bolanda kraju ULTRAPOPRAWNYCH I BEĆPIECZNYCH DRUK?

No tak z 50 i to w tych najszybszych
  • Odpowiedz
@w__w w Finlandii wszyscy jeżdżą wg przepisów i znaków a w Polsce przepisy i znaki są dla wielu tylko sugestia albo jak jest ograniczenie do 50 to Ci jadą jakby 50 to było minimum jakim muszą jechać.
  • Odpowiedz
w zabudowanym klasy 2 domki obok lasu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@cwlmod: Słowo "zabudowany" w tym kraju to jest chyba jedno ze słów z najszerszym pojęciem xD Wyżej już chyba tylko "#!$%@?" i inne wihajstry xD
tellet - >w zabudowanym klasy 2 domki obok lasu ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・

@cwlmod: Słowo "...

źródło: Zabudowany

Pobierz
  • Odpowiedz