Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie macie podejście do życia? Po wielu latach mojego incelskiego żywota, gdzie byłem jedynie biernym obserwatorem o dobrym sercu podczas kiedy inni korzystali z życia, stwierdzam że trzeba być bezwzględnym egoistą. Oczywiście nie pokazywać tego wprost (najlepiej udawać miłego) ale tak na prawdę robić wszystko pod siebie. Żadne bycie bezinteresownym czy liczenie na rewanż. Ludzie tak samo mają cie gdzieś i dbają tylko o swój interes. Poza tym życie jest tak krótkie i bezsensowne, więc trzeba jak najwięcej ugrać dla siebie żeby cokolwiek z niego mieć a nie jakieś romantyczne, altruistyczne pobudki w które człowiek wierzy przez pierwsze 20kilka lat.
- na rynku pracy nikt nie doceni twoją ciężką pracę i zaagażowanie, a jak nie masz wyjątkowych zdolności to zastąpią cie kimś innym bez wahania
- na rynku matrymonialnym uczucia dziś nic nie znaczą (może nigdy nie znaczyły?) i jesteś łatwo zastępowalny pod pretekstem "to już nie to". A żeby znaleźć w ogóle kobietę to ona musi mieć ponadprzeciętną korzyść z ciebie (wygląd, zarobki, status, itp.)
- na rynku mieszkaniowym nikt nie patrzy, że cie nie stać na najem albo piwniczysz na 25m2 za złodziejską marże od dewelopera
- znajomości i ogólnie relacje to wymiana korzyści i nawet wieloletnie przyjaźnie rozpadają się gdy wchodzi etap gdzie każdy już ma swoją rodzine

#przemyslenia #feels #egoizm #hedonizm #przegryw #takaprawda #blackpill #samotnosc #mgtow #antykapitalizm #relacje #zwiazki #hipergamia #tfwnogf #tinder #zycie #filozofia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie macie podejście do życia? Po wielu lata...

źródło: IMG_3546%20(1)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam takie same odczucia, staram się robić jak najwięcej pod siebie, wychodząc z założenia, że mną nikt się nie przejmuje i muszę sam radzić sobie ze swoimi problemami, czasem jednak nie jest to takie łatwe żeby oszacować jakie zachowanie finalnie będzie dla mnie bardziej korzystne.
  • Odpowiedz