Wpis z mikrobloga

@Dziwaczek94: Prawo pracy obowiązuje wszystkich, więc i januszy. Na produkcji też byłyby tylko cztery dni. Może tyle, że niekoniecznie poniedziałek-czwartek. A jeśli ktoś miałby pracować dłużej to za zgodą i wyższą stawką. Prywaciarz będzie bulił.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: nie żeby coś ale, z jakiej racji miałby wejść 4 dniowy tydzień pracy, raczej rządy światowe dążą do wydłużania dnia pracy kosztem godzin na jednym etacie(oprócz bardzo bogatych państw zachodu), to jest po prostu bardziej wydajne by nie przepracować człowieka, a już tym bardziej w Polsce kiedy mamy: 1) mocno starzejące się społeczeństwo i ujemny przyrost naturalny oraz saldo migracji oprócz może ukrów 2) rządy Donka który od zawsze
  • Odpowiedz
@Bolec123456: Dlatego będę głosował na partię razem, albo na kogoś kto jest na lewo od nich, jeśli ktoś taki się pojawi. Mam już dosyć tych prawacko-libkowych bzdur. Dawać mi tu komunizm i rozliczenie januszy, kuców i libków.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: Lewica to jest strzał w kolano pod każdym kątem w zasadzie, bardziej rozpieprzyć kraju to już chyba by się nie dało. Generalnie jakakolwiek partia która by nie rządziła nie zmniejszy ona tygodnia pracy, to są zwykłe bujdy i bzdety, państwo po prostu tego nie wydoli
  • Odpowiedz
@Bolec123456: W doopie mam to #!$%@? o pedałach i murzynach. Na mnie to nie działa. Chcę zmian w kodeksie pracy, bata na januszów i Kapitału jako obowiązkowej lektury w szkole podstawowej. Moim wrogiem jest prywaciarz, a nie murzyn.
Zresztą tych murzynów sprowadzają w tysiącach, bo janusze chcą taniej siły roboczej. To jedyny powód.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: Nie będę głosować na partię tylko dlatego że, rzekomo wprowadziłaby jedną według lewaków korzystną zmianę w kodeksie pracy a spier**liła*y wszystkie inne po kolei, to się nie kalkuluje. Gdybyś to ty był takim Januszem pewnie sam byś zachowywał się tak samo, to jest "owoc" jego pracy może odziedziczył firmę po ojcu a może miał łeb na karku, chęci, zapał i dużo zainwestował w to pieniędzy, nerwów i czasu by
  • Odpowiedz
@Spitfire92: No niestety. Szkoda tylko, że kradną i waflują się z kościelnymi. Z tymi wolnymi niedzielami to masz rację, ale tarcze jednak to był sponsoring januszów. Rzucili im miliardy za nic. Taki jeden niedaleko mnie kupił sobie nowego mercedesa i nakleił na nim tekścik "za kasę z tarczy", czy coś takiego.
  • Odpowiedz