Wpis z mikrobloga

@wyscrollowany: Ty masz jakiś kompleks Janusza, gdyby nie ten Janusz która jest pracodawcą i pozwala ci gdzieś pracować i zarabiać pieniądze to już dawno byś pod mostem mieszkał nie wiem jakaś wrodzona nienawiść do swojego pracodawcy. Na twoim miejscu bym się tak nie cieszył z odejścia PIS-u od władzy bo jednak była to partia wymierzona i skupiająca się na najbiedniejszej oraz średniej warstwie społeczeństwa jeżeli z niej jesteś na pewno
  • Odpowiedz
@wyscrollowany troche za pozno sie urodziles. W PRL mialbys swietne zycie.

Rozkulaczanie wsi, walka z prywaciarstwem i reakcyjnym podziemiem.

No i fantastyczne sciezki kariery: ORMO, PZPR, IRCHa i jeszcze kilka innych.

Ale to wszystko juz lezy na smietniku historii.
  • Odpowiedz
@eisil Powiedz to np. operatorom elektrowni, którym zawdzięczasz dostęp do prądu bez prawie żadnej przerwy. Uważasz, że powinni robić na jedną zmianę?
  • Odpowiedz
  • 0
@wyscrollowany ja #!$%@? xD w momencie kiedy będzie dochód podstawowy to ceny tak wyjebią w kosmos ze będzie cud jeśli Ci wystarczy na chleb. Kto #!$%@? o dochodzie podstawowym ten nie ma pojęcia o ekonomii.
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: i dlatego jeszcze ten gownokraj sie trzyma jako tako. Ceny #!$%@? przeciez. A to tylko ulamek spoleczenstwa. Jak wszyscy beda mieli znikad pieniadze to pieniadze straca na wartoci, wiec nie wiem co ty chcesz mi udowodnic xD
  • Odpowiedz
@Kamael: Szkoda że janusze tak nie płakały o inflację jak ich pis napychał milardami z tarcz covidowych. W pierwszej kolejności trzeba wprowadzić uczciwy system podatkowy i pieniądze się znajdą.
  • Odpowiedz
@eisil: Praca na trzy zmiany jest spoko, jeżeli wiążą się z nią odpowiednie bonusy wynagrodzenia. Wtedy idą ci, którym to odpowiada.
Ale niestety, przeforsowano ją jako normę i tylko specjaliści na 3 zmiany mogą liczyć na większą kasę.
  • Odpowiedz