Wpis z mikrobloga

@Arbuzlele: Ja jak się kłóciłem z bratem, wepchnąłem go przypadkowo w takie drzwi. Z jednej strony się wystraszyłem, że mogło go to pociąć a z drugiej strony już słyszałem jak ś.p. tata już leciał do mnie z pasem by mi #!$%@?ć. Pamiętny dzień ;)
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: Brat zamknął siostrze przed nosem. Szyba prawie przebiła ją na pół, przez to, że nie była hartowana. Skoczyło się na jopie w ręce 5cm serokiej i głębokiej aż do kości.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arbuzlele silowalem sie z siostra zeby nie weszla do pokoju. nacisnalen na szybe. pekla w pol. gora spadla mi na przedramie, zrobila tylko zadrapanie, a mogła łapę uciąć.
ale stary darł morde xD
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: I to nie raz. Mieszkałem z rodzicami na 7 piętre i kiedy otwierało się drzwi wejściowe, a te szklane nie były zamknięte, to się robił przeciąg, który trzaskał tymi drzwiami tak, że ta szyba leciała przez pół mieszkania.
Dobre 5-6 razy tak się stało, aż Tato się #!$%@?ł i zamiast wymieniać szybę, wstawił sklejkę i zamalował.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele ja, plecami po śmiertelnie poważnej walce z rodzeństwem. Nic mi się nie stało, rodzice stwierdzili nawet, że super bo się ich w końcu pozbędą.
  • Odpowiedz