Wpis z mikrobloga

Witam jest szansa na złożenie jakiegoś ciekawego kompa do 5 tys dla 13 latka głównie do gier czytałem że gotowce nie bardzo sie opłacają a ja kompletnie się na tym nie znam #komputery #gry
  • 34
  • Odpowiedz
@placken: za 5k to złożysz maszynę, która na najbliższe 5 lat pozwoli komfortowo grać na wysokich detalach. tak jak pisali wyżej, poszukaj w gugl "POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE 2024" przez przeróżne serwisy tym się zajmujące.
  • Odpowiedz
  • 5
@saviola7 oooo rozumiem że popełniłem jakieś ogromne błędy stylistyczne. Proponowałbym wyjąć kija z dupy i zdać sobie sprawę że nie jesteśmy na wykładzie profesora Miodka tylko na wykopie
  • Odpowiedz
@placken: tylko nie bierz intela bo wkrótce zostaniesz z ręką w nocniku, AMD pozwala na jakiś upgrade na tej samej platformie, u intelów płać za nową płytę bo co chwilę nowa rewizja podstawki i papa, chyba że akurat masz problemy z ogrzewaniem w domu i potrzebujesz piecyka na już
  • Odpowiedz
@placken: i w sumie tak samo nie bierz Ryzenów 5xxx, one co prawda są nadal bardzo wydajne, ale to już stara podstawka AM4. Zainteresuj się czymś z Ryzenem 7xxx, bo to nowa podstawka AM5, znając AMD dwie-trzy kolejne generacje powinna wspierać (AM4 wspierała 4 generacje)
  • Odpowiedz