Wpis z mikrobloga

Witam jest szansa na złożenie jakiegoś ciekawego kompa do 5 tys dla 13 latka głównie do gier czytałem że gotowce nie bardzo sie opłacają a ja kompletnie się na tym nie znam #komputery #gry
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SmokingParadise hahahah widać że doświadczony użytkownik elektrody. Ale powinieneś mnie najpierw #!$%@? bo nie wszedłem do działu przywitaj się nie podałem napięcia w gniazdku wysokości pokoju i koloru ścian jak kompletny amator
  • Odpowiedz
  • 0
@winsxspl kurde dzięki bardzo by widziałem właśnie jednego kompa z Ryzenem 5xxxx głównie one królowały razem z i5 od intela doczytałem też że jakość do ceny jest najlepsza w Ryzenach
  • Odpowiedz
@placken:
ja bym rozważał kupienie zestawu od gościa tutaj co ma działalność i się tym zajmuje, dostaniesz złożony z wybranych podzespołów. sklepy Cię skasuja z 200-300zł za usługę złożenia, będziesz uwiązany do cen jednego sklepu tylko i oni nie do końca je konfigurują, byle by działał tylko.
  • Odpowiedz
@placken:
ten na zdjęciu to nie jest ten co dostaniesz, zacznijmy od tego. na zdjęciu jest chłodzenie wodne a w zestawie nie

nie napisane co za płyta, zasilacz, dysk,ram dosyć wolny. cięzko powiedzieć jak bardzo ich z ceną odkleiło bo nie wiadomo co tam siedzi. za 5700 można złożyć lepszy na pewno, czy za 5400? powiedz mi jakie tam są: dysk, zasilacz, płyta to odpowiem, ale nie warto w tym
  • Odpowiedz