Wpis z mikrobloga

  • 0
@Krzemol: tam są 2 czy 4 tłoczki z przodu w zacisku? jaki to silnik?


se sprawdziłem, 240 kuni, grubo


@SpalaczBenzyny: Czterotłoczkowe Brembo 330mm. Seria ma 235KM (to jest przedlift w manualu) ale ja mam auto po chipie. 280KM :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzemol: jak to jeździ? One były tylko FWD?


@JuneJohn: Tak, tylko FWD. Jeździ się fajnie, na codzień dość cywilizowany wóz, poszaleć też się da jak to w hothaczu. Może wreszcie wybiorę się na jakiś tor bo już się od trzech samochodów zbieram. Jedynie wkurza za wysoki podłokietnik choć już się trochę przyzwyczaiłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Richtig_Piwosz: @Lardor Powiem tak. Wcześniej miałem dwie 166. Pierwsza 3.2 V6, druga 2.4 JTD. I o ile pierwsza faktycznie była stuprocentowo stereotypowa tak na drugą nie mogę złego słowa powiedzieć i mimo, że to było auto kupione z głupa w cenie roweru z sporawym przebiegiem i automatem w dodatku zrobiłem nią w dwa lata bezproblemowe 30tys km nie robiąc właściwie nic. Trochę więc podniosła morale i zobaczymy co będzie
  • Odpowiedz
@Krzemol: zazdro bardzo, oby niezawodnie służyła! Giulietta to moje marzenie, ale takie bardziej przyziemne z silnikiem 1.4 T-Jet 120 KM, bo 170 KM z MultiAir to za duże ryzyko ze względu na usterki tego modułu, a znów eksploatacja takiej wersji QV z silnikiem 1750 TBi wychodzi zbyt drogo...
  • Odpowiedz
@Krzemol:
Alfy to śliczne auta i na tym moja znajomość motoryzacji się kończy. I ciężko by wybrać nawet kilka "naj" modeli. Bo co jeden to ładniejszy.
Wśród innych marek ładny model zdarza się raz na dekadę albo rzadziej (albo wcale).
Winszuję gustu.
  • Odpowiedz