Wpis z mikrobloga

Wszystkim cieszącym się z tego, że Niemcy się w jakimś stopniu faszyzują i którzy razem z tymi Niemcami podśpiewują sobie "Auslander raus" do melodii L’Amour Toujours chciałbym taktycznie przypomnieć kilka faktów:

1. Śpiewają oni "Auslander raus", a nie "Araber raus", oraz "Deutschland den Deutschen", a nie "Deutschland den Deutschen un Polen".

2. Polacy w Niemczech również są "Auslanderami".

3. Wykopki (i gwoździomózgowa prawica jako taka) już raz tak sikały pod siebie z radości, kiedy pojawiły się pierwsze głosy o brexicie. Wtedy też było, że UK pozbędzie się w końcu Arabów i Hindusów i UK będzie "jak dawniej", a kiedy okazało się, że kampania Brexitowa wymierzona jest w Polaków, to mieli wielki pikachu fejs.

4. W internetach są relacje osób, które ani nie są arabami, ani nie żyją z socjalu, a które to pracują, uczą się języka i starają integrować. Oni też mieli już teraz nieprzyjemne sytuacje związane z rosnącą popularnością "Auslander raus".

#auslanderraus #niemcy #europa #polska #neuropa #4konserwy
  • 41
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas:
Tylko pod słowem auslander kryje sie imigrant nie uczący się języka i nie pracujący. Niemcy to pragmatycy, cenią ludzi #!$%@?ących na ich gospodarkę. Zresztą dzięki temu sami mają łatwość na wyższe stanowisko i lepszą płace, jeśli tylko chcą.
Nigdy nie słyszałem tu bzdur, że ktoś zabiera im prace. Bardzo dobrze, że taki ruch ma miejsce, bo mają sprane multi kulti mózgi do granic możliwości
  • Odpowiedz
Polacy w Niemczech również są "Auslanderami".


@zmarnowany_czas: i? Polak co imigrował do rajchu nigdy Niemcem nie będzie. Przecież to ZAWSZE było wiadomo. Tego NIC nie zmieni tacy są już Niemcy. Dopiero urodzony w rajchu potomek imigrantów może być Niemcem ale to też tylko jak się zasymiluje z niemiecką kulturą i językiem a nie jak będzie siedział w getcie.

Co to w ogóle za odkrycie tutaj
  • Odpowiedz
Tylko pod słowem auslander kryje sie imigrant nie uczący się języka i nie pracujący


@niemiaszek: nie według tego, co słychać w internetach. Ludzie się uczą języka, pracują, integrują, a potem jakiś #!$%@? faszol się do nich #!$%@?, że mają #!$%@?ć, bo "nie są stąd".
  • Odpowiedz
i to, że "raus" dotyczy tak samo Polaków jak i Arabów.


@zmarnowany_czas: no dokładnie. Co w tym dziwnego? Przecież ci piszę, że imigranci w Niemczech OD ZAWSZE byli tak traktowani.

niektórzy z gwoździem w mózgu cieszą się, że Niemcy wywalą arabów, a Polaków zostawią. To wpis skierowany do takich osób, których na wykopie jest
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: Ciekawe kogo będa chciely wypieprzyć z kraju - taxiarza, zmywakowego albo sprzątaczke o ciemnej skórze których pracy żaden niemiec nie ma ochoty wykonywać, czy mirasa który konkuruje na rynku pracy z hansem hmmmmmmmm
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: fajnie tylko co mnie to obchodzi? Ja nie mieszkam w Niemczech więc koło #!$%@? mi to lata, a to że wywalą brudasów to dodatkowy bonus. Europa bez nich to było wspaniałe miejsce do życia i niech to wróci.
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: ale o co Ci w ogóle chodzi? my możemy tylko sobie przyglądać z boku, nawet jeśli to jest skierowane również w Polaków. Ich kraj - ich zasady, co mamy niby z tym zrobić? Protestować przeciwko temu, że Niemcy układają swój kraj POD SIEBIE? nie pasuje to wyjazd XD
  • Odpowiedz
Niemcy to pragmatycy, cenią ludzi #!$%@?ących na ich gospodarkę. Zresztą dzięki temu sami mają łatwość na wyższe stanowisko i lepszą płace


@niemiaszek: No tak, wcale nie ma tam ludzi tak jak u nas sebeuszy krzyczacych ze polska dla polaków, bo ich #!$%@? z pracy na magazynie albo produkcji bo ukraincy tansi i wydajniejsi xD

Jakos nie slyszalem zeby krzyczeli "Ausländer raus, abgesehen von denen, die für unsere Wirtschaft arbeiten", a
  • Odpowiedz
pod słowem auslander kryje sie imigrant nie uczący się języka i nie pracujący. Niemcy to pragmatycy, cenią ludzi #!$%@?ących na ich gospodarkę


@niemiaszek: tak tak, bo wiadomo, że niemieckie Sebixy o mentalności #!$%@? obcokrajowców, gdy usłyszą że jesteś obcokrajowcem najpierw przede wszystkim będą chcieli wziąć pod uwagę twoją osobistą etykę pracy i przed spuszczeniem ci #!$%@? będą chcieli zbadać twój dorobek intelektualno zawodowy, który tak bardzo tego typu Sebixy sobie
  • Odpowiedz
Tylko pod słowem auslander kryje sie imigrant nie uczący się języka i nie pracujący


@niemiaszek: Chyba według Ciebie :) Już małe dzieci mają wpojone uprzedzenia do innych nacji. To, że teraz jest duży pojazd na przybyszów z Afryki i wschodu nie oznacza, że Niemcy nie mają nic do Polaków. Nie bez powodu z resztą i dorośli i dzieci nazywają ich złodziejami.
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: Jako człowiek o konserwatywnych poglądach uważam, że aktualna radykalizacja społeczeństwa niemieckiego jest dość jednoznacznym sygnałem do wdrożenia tzw. samolotowej profilaktyki, którą powinno się stosować na ich terytorium co 50 lat.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: xDD jaki robak, mam nadzieję że trollujesz

Żydzi:
instant cancel i etykieta antysemity do eliminacji jak tylko pierdniesz coś na ich temat nieprzychylnego nieważne w jakim zakątku świata się ośmielisz dopuści tej strasznej zbrodni antysemityzmu

A
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas ja się cieszę bo może wreszcie Europa się obudzi i postawi tej popieprzonej polityce migracyjnej. A że Polakom w Niemczech się oberwie to bardzo mi wszystko jedno. Wręcz lepiej jak będą budować u nas dobrobyt
  • Odpowiedz