Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszego posta(https://wykop.pl/wpis/76822951/laptop-hp-envy-13-x360-ryzen-7-4700-16gb-512-win11)
Od wczoraj mam cały czas widoczne logo hp z ładującym się kółkiem i nie mogę nic zrobić, w skrócie co próbowałem:
- F2 - diagnostyka hp nie pokazuje niczego złego,
- nie mogę się dostać do winRE, próbowałem resetować 3 razy - nic, F11 - nic (jedynie jest napis "czekaj..." który po chwili znika i znowu ładowanie w nieskończoność)
- co 2 reset pod kółkiem ładowania jest "przygotowywanie automatycznej naprawy" (napis znika po ok 5-10min i znowu ładowanie w nieskonczonosc)
- reset CMOS - nic nie dało,
- reinstalka windowsa - nie mogę, po wybraniu pendrive z OS wyświetla się znowu logo HP i ładowanie bez końca, po jakimś czasie wywala BSOD z errorem "Driver PNP Watchdog"

Jakieś pomysły?

#pomockomputerowa #pc #laptopy #hp #hpenvy #envy #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
@MuszynAfrika:

- reinstalka windowsa - nie mogę, po wybraniu pendrive z OS wyświetla się znowu logo HP i ładowanie bez końca


Prawdopodobnie masz źle utworzonego pendrive'a, albo w biosie musisz poprzestawiać ustawienia (UEFI, Secury boot), niestety dokładnie nie pamiętam które te ustawienia i w jakie menu w biosie trzeba wejść
  • Odpowiedz