Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow

Ahhh gdyby tylko w Polsce były takie widoki... świat od razu byłby piękniejszy :))) Niestety w Polandii można spotkać samych upasionych zakolaków z przaśnymi gębami i wieśniackim ubiorem. Nawet dup$ka wam się umyć nie chce a co dopiero zadbać o swoje ciało i ogólną aparycje. Masakra. Jak patrzę na p0lusów to czuje się naprawdę zgorszona. Dobrze, że chociaż można wyjechać kilka razy w roku i się napatrzeć na zapas bo jakbym gniła ciągle w tym bagnie to bym popadła w depresję...
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaro...

źródło: 1894512

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_3nKi_:

Skąd wiesz, że nie jestem fajnym facetem? :)))

Wystarczy cię poczytać :)))

Fuuj.. Szanuje swojego siurka... Jak można mieć na siurku strupy? Z kim ty sie bzikałaś?!

Ja widziałam tylko ładne fujarki ale wy przegrywy na pewno macie nie za ciekawie w tych porach :))) Bo po co o to dbać jak i tak sprzęt nieużywany? :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: niepowiem, nieźle docięte chłopaki, sam bym też chciał tak wyglądać. Ale musisz zrozumieć, że nie mamy takich benefitów czasowo-płacowych żeby większość społeczeństwa mogła poświęcać minimalną ilość czasu na pracę i utrzymanie. U nas niestety ten rozkład praca/dom/ja jest mocno zaburzony :/
  • Odpowiedz
@Farmer_Joe: Ale żeby tak wyglądać nie trzeba całe życie siedzieć w siłowni. A godzinkę dziennie na porządny trening każdy jest w stanie wygospodarować. Szczególnie ktoś, kto nie ma rodziny i dzieci a jedynie pracę. To wszystko są wymówki. Jak nie wiesz jak ćwiczyć to też masz wszystko w tych czasach podane w necie i można się samemu dokształcić, bez wykupywania godzin u trenera. Nawet w domu można wiele podziałać. Dla
  • Odpowiedz
Oczywiście, p0lusy najbardziej wybredne. Wasze wymagania są odwrotnie-proporcjonalne do tego, co sami oferujecie. Jesteście z tego znani i dlatego nikt was nie bierze na serio bo to wszystko to tylko wasze pobożne życzenia :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: mhm to ja też jestem wybredna jak na polkę przystało, dla mnie top to biały mężczyzna a nie jakieś bambo-ciapaki. Tak na koniec, to ładnie trollujesz mirków, zarzutki działają jak trzeba
  • Odpowiedz
@Demoliton_hammer: nawet jeżeli takie pedałki znajdą się w Polsce to znając realia krajów z których przybywają to będą musieli najpierw odrobić dług wobec kalifatu xD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: tak, ale niestety godzinka na siłowni to za mało. Sam spędzam dziennie od 2 do 3h na rowerze a żeby być odciętym to chłopaki pół dnia poświęcają na figurę, i zastanów się czy idzie coś z tym również. Bo to niestety są wieczne chłopaczki mieszkające z mamą, bez pracy, zobowiązań, przyszłości :] wybór należy do Ciebie, wymieniają stare dziewczyny na młodsze i tak się toczy :]
  • Odpowiedz
@Mirkwood: dopóki jest ich niewielu to stanowią jakąś egzotykę, ale jak się napcha tego multum to będą się naparzać między sobą o uzyskanie statusu materialnego Polaka xD
  • Odpowiedz
@Myszka_: No ok, ale każdy ma inny gust. Niektóre kobiety wolą bardziej egzotyczną urodę i co w tym złego? Prawda jest taka, że jak facet ogólnie dobrze wygląda, ma ładną twarz i fajne ciało to niezależnie jakiej jest rasy/karnacji to i tak będzie miał powodzenie u kobiet (wiadomo, że nie u wszystkich bo tak jak mówiłam, każda ma swoje preferencje, ale mam na myśli to, że nie będzie miał z
  • Odpowiedz
jestem akurat otwarta na różne typy urody i biali mężczyźni też mi się podobają. Ale między p0lusem a chociażby takim Niemcem to jest mega przepaść xD


@WyzwolonaPodrozniczka: trollujesz dla beki, bo lubisz jak się na ciebie chlopy wkurzają albo jakiś polak cię odrzucił, złamał serduszko, wzgazrdził p0lką i teraz wylewasz jad na wszystkich polaków. A może jedno i drugie xD
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: szkoda, że maciory p0lki po dzieciach nie potrafią pozbyć się przynajmniej tłuszczu i cellulitu xD Ci goście to modele albo sportowcy, zwyczajny ciapak to dentysty nie widział
  • Odpowiedz
No ale przecież przez takiego haka każda chce być zgwałcona. Sami tak twierdzicie. Więc problemu nie ma


@WyzwolonaPodrozniczka: problem w tym, że wasze Mokebe i Mahomety będą również okradać, bić i mordować Polaków. Jak chcesz być z Mokebe, to pojedź sobie do Afryki czy na Bliski Wschód, a my nacieszmy się bezpieczeństwem na ulicach w Polsce. Problem solved.
  • Odpowiedz
@Myszka_: Nie. Serio uważam, że p0lusy to jedni z najmniej przystojnych mężczyzn (jako ogół). I nie jestem w takich opiniach odosobniona. A uwierz, że sporo już widziałam i mam duże rozeznanie :)))

@skud

szkoda, że maciory p0lki po dzieciach nie potrafią pozbyć się przynajmniej tłuszczu i cellulitu xD

Akurat cellulit ma praktycznie każda kobieta, nawet szczupła i wysportowana. Widzę, że dużo wiesz o kobietach i ich gospodarce hormonalnej :))) A kobiety, które są grube po ciąży... cóż. Wiadomo, że da się o to zadbać i wrócić do formy ale chociaż ich obecny wygląd jest spowodowany czynnikami niezależnymi od nich (mam na myśli cały proces ciąży - to ile kobieta przytyje to w głównej mierze genetyka). A ulane Jany jakie mają usprawiedliwienie na swoją otyłość? W ciążę nie zachodzicie a i tak jesteście
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: wystarczy, że wejdziesz na tindera a zobaczysz miażdżącą przewagę upasionych macior koło 30tki, które muszą skrzyżować nogi żeby się w kadrze zmieścić do mężczyzn po 40tce o normalnych sylwetkach xD 90% ciapków na ulicach to suchoklatersy o wzroście 170 cm, jakby imigranci wyglądali jak ci z fotki to zamiast czołgać się pod siatką na granicy byliby przez zamożne Brytyjki, Szwedki i Niemki byli ściągani statkami w tysiącach...zastanów się więc
  • Odpowiedz
@skud: Byłam na takich aplikacjach i o ile atrakcyjnych mężczyzn zagranicznych faktycznie jest sporo, tak p0lusy wypadają tragicznie na takich portalach. Nie dość, że jesteście paskudni, to nawet jakiegoś ładnego zdjęcia nie potraficie zrobić xD No ale nie ma co się dziwić - wychodzicie z założenia, że mężczyzna nie musi o siebie dbać i wystarczy, że jest ładniejszy od diabła. Po ci się jakoś schludnie ubrać, uśmiechnąć czy zrobić fotkę
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: pomijając wygląd to prawda jest taka że 90% facetek na tinderach ma dzieciory i c-----ą przeszłość, więc konkretny kandydat eliminuje taka już na starcie, generalnie niewielki odsetek p0lek potrafi żyć bez alim(en)acierzyństwa, nawet były tu na wykopie statystyki, że liczba pracujących p0lek zmniejsza się, z dzieciorami dla ciapków muzułmanów jesteście brudnymi dziwkami xD
  • Odpowiedz
@S.....t
Beka xD

@skud:
Ale nie wszystkim facetom przeszkadzają dzieci. Jak kobieta atrakcyjna i fajna to niejeden się skusi na taki egzemplarz. A takiego wykopka to samotna matka nawet by kijem nie chciała dotknąć, więc nie ma problemu - niechęć
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: skusi się na darmowe bzykanie dzieciatej i nic więcej, dlatego tyle p0lek jest samotnych bo popuszczały szpary za młodu z randomami a potem desperacko szukają sponsora w necie xD Taki random to ma gdzieś alimenciary i najczęściej płaci minimum, świadomość rośnie i testy na ojcostwo eliminują darmowe utrzymanie xD Ciapki wam sprzedadzą hiv i będzie selekcja naturalna
  • Odpowiedz