Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow

Ahhh gdyby tylko w Polsce były takie widoki... świat od razu byłby piękniejszy :))) Niestety w Polandii można spotkać samych upasionych zakolaków z przaśnymi gębami i wieśniackim ubiorem. Nawet dup$ka wam się umyć nie chce a co dopiero zadbać o swoje ciało i ogólną aparycje. Masakra. Jak patrzę na p0lusów to czuje się naprawdę zgorszona. Dobrze, że chociaż można wyjechać kilka razy w roku i się napatrzeć na zapas bo jakbym gniła ciągle w tym bagnie to bym popadła w depresję...
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaro...

źródło: 1894512

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KEXI: Póki co to mam z nimi najlepsze doświadczenia. Traumę może zapewnić tylko p0lus :)))

@Mr_3nKi_ Elo niemota, jak tam? Nadal flak nie widział c!pska na żywo? :)))

@Rustyyyy Oczywiście, każdy fajnie zbudowany koleś jest na koksie... Bo nie można mieć fajnego ciała bez wspomagaczy. Bez teścia to każdy ma wątłe barki i jest skinny fatem albo opasłym knurem xD Naturalnie rzecz jasna nic się nie da poprawić
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: No tak, obiektywnie są bardzo atrakcyjni. Ale wykopki przecież i tak powiedzą, że są lepsi. Jakby mieli trochę godności to by potrafili przyznać, że ktoś dobrze wygląda ale są zazdrośni i wolą się pogrążać :)))

Ja na szczęście interakcje z p0lusami ograniczam do absolutnego minimum ale wiadomo, żyjemy w jednym kraju i nie da się całkowicie wyeliminować styczności z pewnymi osobnikami. Na szczęście można wybierać sobie towarzystwo, z którym
  • Odpowiedz
@ArystokracjaPomarancza: Jasne, że w każdym kraju znajdą się zarówno atrakcyjni jak i nieatrakcyjni. Ja tego nie neguję. Ale w Polandii przystojny facet to naprawdę jest ewenement i rzadki widok - zagranicą to jest coś normalnego. Nie mówię, że standard i że każdy jest hot, ale nie wiem idąc ulicą na pewno się spotka chociaż kilku fajnie wyglądających, w Polsce rzadko kiedy w ogóle na kogoś spojrzę jeśli mam być szczera.
  • Odpowiedz
Ja na szczęście interakcje z p0lusami ograniczam do absolutnego minimum ale wiadomo, żyjemy w jednym kraju i nie da się całkowicie wyeliminować styczności z pewnymi osobnikami. Na szczęście można wybierać sobie towarzystwo, z którym chcemy się zadawać, spotykać czy przyjaźnić, więc chociaż tyle dobrego :))) Nie twierdzę, że każdy jest zły ale większość jest niestety tragiczna...


@WyzwolonaPodrozniczka: Cieszę się że należę do tej większości :)
Pozdrów @Mamaboss
  • Odpowiedz
Nawet taka ladacznica z wiadrem w kroku nie zniży się do tak niskiego poziomu, przykro mi :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomo ladacznica, ty sie zniżasz jedynie do knagi, kiedy zobaczysz podejrzanego etnicznie :))

Zostaniesz wiecznym prawiczkiem
  • Odpowiedz