Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow

Ahhh gdyby tylko w Polsce były takie widoki... świat od razu byłby piękniejszy :))) Niestety w Polandii można spotkać samych upasionych zakolaków z przaśnymi gębami i wieśniackim ubiorem. Nawet dup$ka wam się umyć nie chce a co dopiero zadbać o swoje ciało i ogólną aparycje. Masakra. Jak patrzę na p0lusów to czuje się naprawdę zgorszona. Dobrze, że chociaż można wyjechać kilka razy w roku i się napatrzeć na zapas bo jakbym gniła ciągle w tym bagnie to bym popadła w depresję...
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaro...

źródło: 1894512

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Demoliton_hammer:
Ja mogę skakać na knagach i mogę jechać z palca - p0lus ma tylko opcję masturbacji. Kobieta woli sama się zaspokoić niż brać faceta niskiej jakości. I to właśnie różni nasze płcie. Że mimo, że mamy wybór to nie korzystamy z tałatajstwa - jak już, to połasimy się na haka. Wy natomiast wyboru nie macie a udajecie jakbyście mieli. Zabawne :)))

@Mr_3nKi_

@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomo ladacznica, ty sie zniżasz jedynie do knagi,
  • Odpowiedz
Oficjalnie tak, ale jakbyś zobaczył na żywo to byś nurkował aż miło :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Zapewne tak. Pomyślałbym - ale s0ka, ciekawe za ile bierze i poszedłbym dalej.

Oficjalnie tak, ale jakbyś zobaczył na żywo to byś nurkował aż miło :)))


I tak mam lepsze pośladki od ciebie. Ćwiczyłem kiedy Ty dopiero poznawałaś smak spuchy.
  • Odpowiedz
Odszedłbyś przybity bo nie masz nawet takiej gotówki, żeby mieć choćby płatny s--s. Przykre xD


@WyzwolonaPodrozniczka: Prosze cie, ja sie szanuje. Nie wydałbym ciężko zarobione pieniądze na jakąś ladacznice xD

Co z tego jak snejk do kitu :)))


Snejk ma sie dobrze, o to nie musisz sie martwić :))))))
  • Odpowiedz
No zgadza się. Dlatego nigdy nie możesz zamoczyć, bo wtedy wraz z odbytym stosunkiem stracisz całą swoją wartość :))) Dożywotni celibat to twoje przeznaczenie :))))


@WyzwolonaPodrozniczka: Niestety masz racje ehh.

No wiadomo, chciałoby się cipsko za free. Ale do tego trzeba wyglądać i być po prostu fajnym facetem a ty taki nie jesteś
  • Odpowiedz