Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci: bagno to prekursor chowu klatkowego, było tam pierwsze mieszkanie jakie widziałem w Polsce o powierzchni 11m2 wcześniej myślałem że takie rzeczy tylko w jakimś Tokio czy Szanghaju
Rok mniej więcej 2001
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: dlatego podatek katastralny powinien być tak wysoki, że te wszystkie Janusze się zesrają.
Oczywiście należy naliczyć go na 5 lat wstecz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: i to pokazuje że potrzebujemy katastralny. Przestrzeń to, czy chcemy tego czy nie chcemy, dobro wspólne, tak jak dostęp do słońca i powietrza. Jak ktoś zajmuje przestrzeń i do tego z niej nawet nie korzysta to tym bardziej powinien płacić
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: śmieszne, ale z tego co wiem to niektórzy BYZNESMENI tak robią. znajduje się kupiec, decyduje się na mieszkanie, bo ma hajs, podoba mu się, walić biede to nagle PAN FLIPER zmienia zdanie i podbija cene na taką żeby była dla gościa zaporowa
  • Odpowiedz
@#!$%@?: katastralny podniesie ceny najmu, jak i koszt samego posiadania nieruchomosci, w tym juz na etpaie splaty kredytu dojdzie ludziom jeszcze kataster.
Ale da tez duza kase samorzadom, szczeoglnie najwiekszym miastom.
Takze pewnie z czasem wprowadza, najpierw jakis znikomy a z czasem nieco wiekszy ;/
  • Odpowiedz
i to pokazuje że potrzebujemy katastralny. Przestrzeń to, czy chcemy tego czy nie chcemy, dobro wspólne


@#!$%@?: No nie, zarabiasz na to i to kupujesz, jak prąd, wodę, gaz czy bułki albo papier toaletowy. Komuszy łeb...
  • Odpowiedz