Wpis z mikrobloga

#przegryw jest jakaś apka do poznawania ziomków ala tinder ale nie gejowska? Po prostu znajomych?
Ja nie umiem z kobietą sie dogadac, a z ziomeczkiem to co innego, juz łatwiej o wiele
Jeszcze te dziewczyny z tindera czekają chyba az zacznę robić sztuczki jakieś, nie dając za wiele od siebie zazwyczaj ...no ale ja sam w tym słaby jestem bardzo
  • 17
  • Odpowiedz
@DisabledOwl na tinderze jak weźmiesz samych chłopów to czasami się zdarzają że szukają tylko znajomych ale to musisz w jakimś wojewódzkim mieszkać no i to zazwyczaj młode Oskarki studenci w nowym mieście
  • Odpowiedz
@DisabledOwl: Kiedyś na wykopie przeczytałem, że na olx (albo innej stronie z ogłoszeniami, ale na 90% to był olx) można się umawiać na wspólne aktywności. Możliwe więc, że w ten sposób można poznać ziomeczków którzy maja podobne zainteresowania do wspólnych ich realizacji
  • Odpowiedz
kojarzę 2 takie apki, przez chwilę z lokalnych popularny był Bimber, z ogólnych to Findbuddy/Findmybuddy (nie pamiętam dokładnie). Na tym findbuddy/findmybuddy można było wybrać rodzaj preferowanej aktywności (dyscypliny sportu, imprezy, palenie itp.)
  • Odpowiedz