Wpis z mikrobloga

#tinder pytanie do #rozowepaski

Nigdy nie korzystałem z tych wszystkich aplikacji randkowych, podpowiedzcie jakie zdjęcie lepiej wstawić? Selfie? Kojarzy mi się ze starymi dziadami na Facebooku ( na bank kojarzycie, 50 lat i 100 takich samych zdjęci w galerii) czy nie wiem z jakiejś aktywności np na rowerze czy coś żeby podkreślić zainteresowania?

Nie umiem w zdjęcia i nigdy nie lubiłem jak ktoś mi je robił :D

Czy wy do tego bierzecie profesjonalnego fotografa? Na szybko jak przyleciałem kilka profili z Trójmiasta to albo każda z was ma wrodzony talent albo chodzicie na profesjonalne sesje zdjęciowe :D
  • 20
  • Odpowiedz
@Damntrain coś tam odpisują nawet z moimi #!$%@? zdjęciami, beka tylko, że np 3 pytanie czy 4 to czym jeżdżę bo „jest fanką motoryzacji” :D mam też wstawione zdjęcie na motocyklu, to pytają o model jak by się miały cokolwiek znać, pewnie googlują cenę :D
  • Odpowiedz
@mchmjszk: normalne foto z wakacji
Tak naprawdęczym bardziej naturalne, tym lepiej bo na spotkaniu nie będzie rozczarowania
Prawda jest taka,że na 1 kobietę przypada 9 facetow więc ciężko się wyróżnić
  • Odpowiedz
@mchmjszk Jqk masz dobra sylwetkę to najlepiej zdjęcie jak wychodzisz z wody, tylko nie przed lustrem. Ogólnie pierwsze zdjęcie powinno się wyróżniać czyli na jakimś kolorowym tle (czerwony,niebieski,żółty)
  • Odpowiedz
@mchmjszk Jedno selfie jest dopuszczalne. Najlepiej oglądnij tutorial jak robić zdjęcia i pokaż koledze żeby ci porobił dobrym telefonem.
  • Odpowiedz
Kojarzy mi się ze starymi dziadami na Facebooku ( na bank kojarzycie, 50 lat i 100 takich samych zdjęci w galerii)


@mchmjszk: To stary dziad, czy 50 lat? Weź się, zdecyduj młody człowieku. :)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: jeśli nie wyglądasz lepiej niż przeciętnie (nie zakladam tego, tylko podpowiadam), to takie aplikacje są tylko szkodą. Sad but true. Ja wstawilem siebie usmiechnietego i swoje pasje, i to wystarcza :)) Wystarcza, bo poziom na tych appkach jest zenujacy.
  • Odpowiedz
Czy wy do tego bierzecie profesjonalnego fotografa? Na szybko jak przyleciałem kilka profili z Trójmiasta to albo każda z was ma wrodzony talent albo chodzicie na profesjonalne sesje zdjęciowe


To nie wiem, ja chyba jakiegoś innego tindera używałem, bo u mnie to większość tak wyglądała, że nawet nie wiadomo było kto jest na zdjęciu.
olokynsims - >Czy wy do tego bierzecie profesjonalnego fotografa? Na szybko jak przyl...

źródło: Screenshot_483

Pobierz
  • Odpowiedz