Wpis z mikrobloga

@Linnior88: bo robole to prości ludzie (żeby nie powiedzieć że są prostakami) i lubią prostą muzykę - disco polo. Dodatkowo nie znają w ogóle angielskiego, więc muszą słuchać tylko tego co jest po Polsku.
  • Odpowiedz
  • 429
@4mmc-enjoyer

@Linnior88: bo robole to prości ludzie (żeby nie powiedzieć że są prostakami) i lubią prostą muzykę - disco polo. Dodatkowo nie znają w ogóle angielskiego, więc muszą słuchać tylko tego co jest po Polsku.

No raczej bym tak nie obrażała kogoś z góry jak ty , poprostu kiedyś mi się ten vox tak włączył i to jest chyba jedno z bardziej dziwnych stacji radiowych jakich znam , jakieś piosenki po
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer

@Linnior88: są w internecie statystyki, zresztą chyba sama stwierdzisz że przeciętny słuchacz muzyki klasycznej będzie inteligentniejszy od słuchacza disco polo.

Głupek słuchający muzyki klasycznej nie zmądrzeje a inteligentna osoba , słuchająca disco polo nagle się stanie się głupsza , mogą być pewne korelację muzyka - inteligencja ale nie zawsze , ja operuje kilkoma językami obcymi , umiem sporo , szybko się dość uczę a mimo to lubię sobie dla beki
  • Odpowiedz
@TooFast

@Linnior88 jak tak się szybko uczysz, to jakbyś jeszcze spacji przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiała, to by było super

Bezsensowna uszczypliwość to oznaka ludzi bardzo nieszczęśliwych w sumie to ci współczuję nawet
Ja się nie muszę dowartościowywać w tak tani sposób jak ty
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: jak wykonuję jakąś aktywność fizyczną typu ćwiczenia, jazda na rowerze, bieganie i nawet grill ze znajomymi to zdecydowanie lepiej mi się to robi przy skocznej, prostej muzyce klubowej niż jakiejś arii operowej. Ale oczywiście nagle okazuje się że elita i inteligencja z tagów tak elitarnych jak #famemma gardzi prostymi rozrywkami
  • Odpowiedz
@TooFast

@Linnior88 Dlaczego bezsensowna, widziałaś, żeby ktoś tak pisał?

Najbardziej bekowe jest to, że ochoczo kogoś pouczasz a tak się już ta twoja interpunkcja popisujesz, że dajesz przecinki przed i po jednym słowie xD myślę, że jednak to większe kalectwo skonstruować zdanie tak, żeby wyglądało jak u ciebie xD
Nie ma to jak pouczać kogoś a samemu nie potrafic estetycznie sklecić zdania
  • Odpowiedz
@StdPtr: dla mnie to możesz nawet dubstepu słuchać i będziesz bardziej szanowany niż chłopy co słuchają VOXfm/disco-polo. Sami twórcy takiej muzyki potrafią przyznać, że robią ją dla nizin społecznych

@Linnior88 są wywiady z gwiazdami disco-polo gdzie potrafią przyznać, że mają świadomość że tylko niziny społeczne tego słuchają. Tak jak wcześniej pisałem, są badania korelacji inteligencji do słuchanej muzyki - liczby nie kłamią.
Dziwnym trafem nie spotkałem się jeszcze, żeby jakiś wysoko
  • Odpowiedz