Wpis z mikrobloga

@4mmc-enjoyer Aż mi się przypomniała sytuacja jak przyjechał do nas jakiś profesorek na warsztat i jak usiadł w biurze i czekał na auto to kategorycznie poprosił o wyłączenie radia, bo on słucha tylko muzyki klasycznej xD
Mniej więcej gościu był tak samo odklejony jak Twój komentarz.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer

@goly2024: przynajmniej pracuję intelektualnie, a nie jak robol, którego można zastąpić wytresowaną małpą - będzie nawet lepsza, bo nie będzie chociaż chlała.

A co to za intelektualną praca xD jesteś naukowcem ? Lekarzem ? Wymyślasz leki na raka ? Obawiam się że sam jesteś robolem ale umyslowym który wykonuje pracę odtwórcza , żeby sobie nadawać takie miana jak ty to trzeba coś samemu tworzyć wymyślać opatentowywac a nie przekładać papiery
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer:

przynajmniej pracuję intelektualnie, a nie jak robol, którego można zastąpić wytresowaną małpą - będzie nawet lepsza, bo nie będzie chociaż chlała.


A ludzi inteligentnych od głupich odróżnia to, że się nie wywyższają i nie patrzą z góry na kogoś kto pracuje fizycznie. Praca intelektualna, jak to określiłeś nie zrobi z ciebie inteligentnego i mądrego człowieka. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88 Vox FM swego czasu lubiłem słuchać jak leciało italo disco bo jak polo to już nie słuchałem @Dueil_angoisseus czy ja wiem czy było mało ostatni raz w 2018 słuchałem to jeszcze italo disco leciało nie wiem jak dziś.
  • Odpowiedz
bo robole to prości ludzie (żeby nie powiedzieć że są prostakami) i lubią prostą muzykę - disco polo. Dodatkowo nie znają w ogóle angielskiego, więc muszą słuchać tylko tego co jest po Polsku.


@4mmc-enjoyer: Czuje się urażony (,) (robol z tytułem mgr biotechnologii medycznej). Muzyka to nie wyznacznik inteligencji, bo słucham od muzyki klasycznej po terror noize, a język angielski znam ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dnljr

@Linnior88 ty, ale ty pracowalas z kims kiedys gdzies? Czy tylko z matka w kuchni siedzisz i patrzysz w wykop gdy ona gotuje?

Tak pracuje kochanie , nie mieszkam w Polsce i Polskę odwiedzam tylko co jakiś czas w tym rodzinę , jeszcze jakies pytania , chętnie zaspokoje ciekawość
  • Odpowiedz
A co to za intelektualną praca xD jesteś naukowcem ? Lekarzem ? Wymyślasz leki na raka ? Obawiam się że sam jesteś robolem ale umyslowym który wykonuje pracę odtwórcza , żeby sobie nadawać takie miana jak ty to trzeba coś samemu tworzyć wymyślać opatentowywac a nie przekładać papiery z szafy do szuflady jak ty xD


@Linnior88: patrząc jakie on bzdury wypisuje, to strzelam, że pracuje w IT i ma syndrom wyższości,
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas

>A co to za intelektualną praca xD jesteś naukowcem ? Lekarzem ? Wymyślasz leki na raka ? Obawiam się że sam jesteś robolem ale umyslowym który wykonuje pracę odtwórcza , żeby sobie nadawać takie miana jak ty to trzeba coś samemu tworzyć wymyślać opatentowywac a nie przekładać papiery z szafy do szuflady jak ty xD


@Linnior88: patrząc jakie on bzdury wypisuje, to strzelam, że pracuje w IT i ma syndrom
  • Odpowiedz