Wpis z mikrobloga

@omeprazol: Bo coś ma grać i to ma być muzyka z małą ilością reklam i #!$%@? polityków. Z wiekiem jak człowiek nawet przy stole podczas obiadu usłyszy te kłótnie i #!$%@? polityków w tv i wiadomościach to czuje taki dyskomfort i fizyczny ból głowy, a co dopiero w pracy.
  • Odpowiedz
@L3gion

@Linnior88 Nic dziwnego że mam cię na czarno, #!$%@? się babo do wszystkiego xD

To masz problem żeby czytać ze zrozumieniem , bo ja właśnie kogoś bronie, między innymi osób, które się tu wyzywa od roboli i nizin społecznych, gdzie osoba głosząca takie poglądy sama dobrze wie że pół wykopu to chłopaki z kołchozów, plus jakbyś umiał czytać to byś zauważył, że głównie to inni się czepiają a ja umiem merytorycznie
  • Odpowiedz
@TooFast

@Linnior88 Poczytaj o wtrąceniach, treści pobocznej, przecinkach obustronnych - może przestaniesz się kompromitować na moment

O widzę, nasz pan maruda się robi groźny
Popusc gume w majtkach bo zaraz zacznie ci się wpijac i uciskać na rozum , jesteś jakimś starym sfrustrowanym typem, który czerpie swoją jedyną życiową przyjemność z jakiegoś psiego ujadania a teraz zapraszam na czarną
  • Odpowiedz
@Linnior88

poprostu


@Linnior88: Po prostu.

Z resztą


@Linnior88: zresztą

ja jestem raczej "metalowa"


@Linnior88: Oj tak, założę się o wszystko co posiadam, że ten metal to Nocny Kochanek, Lej Mi Pół i reszta tego typu gówna będąca rockowym odpowiednikiem disco polo.

niech se leci niektóre piosenki fajne


@Linnior88: Tam nie ma fajnych piosenek. Nawet słuchanie tego ironicznie jest ponad siły człowieka mającego chociaż odrobinę dobrego gustu.
Cały twój
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton Jestem ciekawa w ilu językach mówisz i jaki poziom ci przyznali, fakt mój błąd że zrobiłam błędy ale ja codziennie od 5 lat NIE POSLUGUJE się językiem polskim ani rozmawiając ze współpracownikami ani wypełniając dokumentację w pracy
A teraz triumfuj i sobie w cv śpisz , możesz też strzepac ze szczęścia, że ci się w końcu "udało "
  • Odpowiedz
@mazut_kluczowy

@Linnior88: Ja puszczam VOX FM jak jestem czymś #!$%@? albo bardzo zmęczony. Do tego jest to radio i spełnia swoją rolę znakomicie. Nie ma co oceniać innych. Zgadzam się z Tobą.

Najlepsze, że ci INTELEKTUALISCI sami oglądają FAME MMA xD czy ja muszę coś dodawać jeszcze od siebie ? XD
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ale faktem jest, że disco polo to muzyka skierowana do najprostszego i najmniej wymagającego ludu. Nie ma się co tutaj bulwersować. Osobiście nie twierdzę, że każdy fan disco polo to z automatu idiota, a każdy wielbiciel jazzu czy klasyki, to intelektualista. Sam słucham także muzyki, która często grana i słuchana była przez absolutnych idiotów albo złych ludzi i nie obruszam się na to, że ktoś stwierdza ten fakt.

Na podstawie
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: Skoro robole to prości ludzie, to czytając przez chwilę Twoje wysrywy na mirko, uważam, że takiemu robolowi mógłbyś rodzyny z dupy wyżerać. Bo jesteś prostszy niż ustawa przewiduje.
  • Odpowiedz