Wpis z mikrobloga

@zmarnowany_czas: a ja za to dobrze wiem jaki typ ludzi słucha takiej muzyki i takiego radia. Powtarzam, nie spotkałem się żeby jakiś lekarz, prawnik, prezes, dyrektor czy inny wysoko postawiony gość słuchał VOX-fm, oczywiście napiszesz że to przypadek?
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: no to powtarzam, były tu wrzucone badania. W skrócie słuchasz gówna jakim jest disco-polo jesteś głupszy niż osoba, która słucha bardziej ambitnej muzyki. Oczywiście przyjmujemy tu uśrednianie. Nie mówimy o pojedynczych jednostkach.
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: mogę, bo choć teraz pracuję w IT to dorabiałem sobie i w przetwórniach owoców i układałem kostkę na parkingu - wiem jakie osoby tam pracują. Same chlejusy i patusy, baby bez zębów, śmierdzące, brudne, porozmawiać możesz jedynie o chlaniu, ruchaniu. Bez małpeczki taki typ dnia nie rozpocznie... Dla nich to nic nadzwyczajnego, normalnie jakby herbaty się napić.
  • Odpowiedz
mogę


@4mmc-enjoyer: nie możesz

bo choć teraz pracuję w IT to dorabiałem sobie i w przetwórniach owoców i układałem kostkę na parkingu - wiem jakie osoby tam pracują.


@4mmc-enjoyer: też pracowałem w takich miejscach, też z podobnymi ludźmi. Nadal, nie daje mi to żadnego prawa, aby ich obrażać, tobie również nie.

Masz niczym niepodparty syndrom wyższości.
  • Odpowiedz
@omeprazol: U nas w momencie, w którym spaliła się kolejna wieża a największy wiochmen polazł na kierownika słuchanie Vox`a, Złotych Przebojów i innych dziwactw się skończyło. Swoje zrobiło też upowszechnienie się słuchawek i każdy sobie słucha Swojego szajsu.
  • Odpowiedz
@Linnior88: U mnie w kołchozie tylko Vox i RMF najłatwiej było złapać. A dwa, takie zakłady lubią być miejscem pracy dla większości mietków z okolicznych wiosek. A na wioskach metalu raczej się nie słucha.
  • Odpowiedz
Z resztą nie wiem czy muzyka da się mierzyć inteligencję , ja jestem raczej "metalowa" a jak matka sobie słucha disco polo to mam to gdzieś "niech se leci niektóre piosenki fajne "

Niektórzy tak jak ty mają manie wielkości i z każdej pierdoły chcą sobie zrobić narzędzie żeby się czuć lepszym


@Linnior88: Niektórzy po prostu mają gust.
  • Odpowiedz